رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 آبان 1402 - 08:46
  • کد خبر : ۱۷۰۸۷
  • چاپ خبر : تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران قهرمان جهان شد
تحت سرپرستی بهرام مهرپیما؛

تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران قهرمان جهان شد

تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران در رقابت های جام جهانی برزیل موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. به گزارش یاریزان؛ فوتسالیست های ناشنوای ایران در فینال پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در سائوپائولو برزیل، به مصاف تیم پرقدرت سوئد رفتند و پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی ، در ضربات پنالتی 3 بر صفر به برتری رسیدند و بر سکوی قهرمانی ایستادند. برای تیم ایران : مهدی کرمعلی، علی اکبر احمدوند ، اسماعیل دژه، علیرضا مختارآبادی و مصطفی حیدری به میدان رفتند. عبدالحامد اردستانی (رئیس انجمن فوتسال) ، بهرام مهرپیما (سرپرست) ، رضا داورزنی (سرمربی) ، محمد عباسی، علی پازوکی ، علیرضا بسیح و مهدی صانعی (مربیان) ، دکتر محمد زارع (پزشک) و شهام مرادی (تدارکات) تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران را هدایت و همراهی کردند. گل های تیم ایران توسط علیرضا مختارآبادی در وقت قانونی و ‌اسماعیل دژه ، علی اکبر احمدوند و علیرضا مختارآبادی در ضربات پنالتی به ثمر رسید و هر سه پنالتی تیم سوئد توسط مهدی کرمعلی مهار شد‌‌‌.

تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران در رقابت های جام جهانی برزیل موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران در رقابت های جام جهانی برزیل موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

به گزارش یاریزان؛ فوتسالیست های ناشنوای ایران در فینال پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در سائوپائولو برزیل، به مصاف تیم پرقدرت سوئد رفتند و پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی ، در ضربات پنالتی ۳ بر صفر به برتری رسیدند و بر سکوی قهرمانی ایستادند.

 

------------------------------------

برای تیم ایران :
مهدی کرمعلی، علی اکبر احمدوند ، اسماعیل دژه، علیرضا مختارآبادی و مصطفی حیدری به میدان رفتند.

عبدالحامد اردستانی (رئیس انجمن فوتسال) ، بهرام مهرپیما (سرپرست) ، رضا داورزنی (سرمربی) ، محمد عباسی، علی پازوکی ، علیرضا بسیح و مهدی صانعی (مربیان) ، دکتر محمد زارع (پزشک) و شهام مرادی (تدارکات) تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران را هدایت و همراهی کردند.

گل های تیم ایران توسط علیرضا مختارآبادی در وقت قانونی و ‌اسماعیل دژه ، علی اکبر احمدوند و علیرضا مختارآبادی در ضربات پنالتی به ثمر رسید و هر سه پنالتی تیم سوئد توسط مهدی کرمعلی مهار شد‌‌‌.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی