رفتن به بالا
  • یکشنبه - 11 فروردین 1398 - 13:25
  • کد خبر : ۴۳۷۰
  • چاپ خبر : فوتبال سردشت پس ۳ سال دوباره به میادین استانی بازگشت

فوتبال سردشت پس ۳ سال دوباره به میادین استانی بازگشت

فوتبال

  پس از سه سال تیم فوتبال سردشت تشکیل شد تا این شهرستان دوباره به رقابت های لیگ برتر فوتبال استان اذربایجان غربی بازگردند.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ رحیم مولان نژاد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با پیگیری ها و رایزنی های صورت گرفته با مسوولان استانی و شهرستانی مبنی […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

پس از سه سال تیم فوتبال سردشت تشکیل شد تا این شهرستان دوباره به رقابت های لیگ برتر فوتبال استان اذربایجان غربی بازگردند.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ رحیم مولان نژاد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با پیگیری ها و رایزنی های صورت گرفته با مسوولان استانی و شهرستانی مبنی بر داشتن تیم فوتبال رده بزرگسالان در مسابقات لیگ برتر استانی، تشکیل دوباره این تیم در سردشت کلید خورد.
رییس هیات فوتبال سردشت بیان کرد: بر همین اساس کادر فنی این تیم با حضور حسین امیان به عنوان سرپرست، کمال بیدخ به عنوان سرمربی و فواد عباسی به عنوان مربی تشکیل شد.
مولان نژاد در رابطه با نحوه انتخاب بازیکنان نیز اظهار داشت: استعدادیابی بازیکنان این تیم با توجه به عملکرد ورزشکاران در جام های نوروزی آلان، پارستان، سیسر، نستان و همچنین ظرفیت شهرهای ربط، میرآباد، نلاس و سردشت و روستاهای مرکزی و وزینه و به صورت فراخوان خواهد بود.
وی گفت: با رایزنی هایی که در همین مدت با مرکز استان انجام شده، مقرر شده است تا یک تیم بزرگسالان را به لیگ برتر آذربایجان غربی معرفی کنیم و چنانچه این امکان فراهم نشد به صورت قطعی این تیم در لیگ دسته اول فوتبال استان حاضر خواهد شد.
رییس هیات فوتبال سردشت با بیان اینکه هم اکنون حدود یکهزار بیمه ورزشی در رشته فوتبال در این شهرستان وجود دارد، گفت: این ورزشکاران در رده های مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعالیت می کنند و امسال نیز پیش بینی شده است ۲ تیم نوجوانان و جوانان این شهرستان در رقابت های کشوری حضور پیدا کند.
وی با بیان اینکه حمایت از فوتبال و فوتسال یک نوع سرمایه گذاری برای درآمدزایی نیز محسوب می شود، گفت: خیّران بازوان توانمند و محرک ورزش این شهرستان هستند و برای حضور گسترده ورزشکاران در رقابت های استانی و کشوری نیازمند حمایت های مادی و معنوی آنان هستیم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی