رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 تیر 1402 - 01:21
  • کد خبر : ۱۵۹۱۴
  • چاپ خبر : تمدید قرارداد فوتبالیست بانه ای با باشگاه آلومینیوم اراک
ادامه افتخار آفرینی با سفید و سبز پوشان؛

تمدید قرارداد فوتبالیست بانه ای با باشگاه آلومینیوم اراک

به گزارش یاریزان؛ مصطفی احمدی فوتبالیست بانه ای با مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در لیگ برتر فوتبال ایران به توافق رسید و قرارداد خود را تمدید کرد. احمدی فصل گذشته در پست هافبک دفاعی، بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشت و در کسب نتایج درخشان این تیم سهم بسزایی ایفا کرد. مصطفی احمدی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۶ در شهرستان بانه استان کردستان است و در باشگاه فوتبال سیاه‌جامگان، باشگاه فوتبال شهرداری تبریز، باشگاه فوتبال گسترش فولاد سهند و باشگاه فوتبال پارسه تهران، صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک تاکنون بازی کرده است.

هافبک با سابقه اهل شهرستان بانه، قرارداد خود را با باشگاه آلومینیوم اراک تمدید کرد تا یک فصل دیگر نیز در لیگ برتر فوتبال ایران حضور داشته باشد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

هافبک با سابقه اهل شهرستان بانه، قرارداد خود را با باشگاه آلومینیوم اراک تمدید کرد تا یک فصل دیگر نیز در لیگ برتر فوتبال ایران حضور داشته باشد.

به گزارش یاریزان؛ بنابر درخواست سید مجتبی حسینی، سرمربی تیم و پس از مذاکره با باشگاه، قرارداد مصطفی احمدی هافبک تیم فوتبال آلومینیوم تمدید کرد.

 

------------------------------------

هافبک دفاعی تیم فوتبال آلومینیوم اراک که طی سه فصل اخیر در این تیم عضویت داشته و نمایش خوبی در خط میانی ارائه کرده، برای ادامه همکاری به توافق نهایی دست یافت و قرارداد‌جدیدی به امضاء رساند.

احمدی چهارمین بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم است که در نقل و انتقالات تابستانی همکاری خود را با این باشگاه ادامه خواهند داد و پیش از وی، قرارداد اسماعیل شریفات، علیرضا نقی‌زاده و سجاد آقایی به امضاء رسیده بود.

از باشگاه‌هایی این فوتبالیست باتجربه که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه فوتبال سیاه‌جامگان، باشگاه فوتبال شهرداری تبریز، باشگاه فوتبال گسترش فولاد سهند و باشگاه فوتبال پارسه تهران، صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک اشاره کرد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی