رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 28 فروردین 1398 - 18:08
  • کد خبر : ۴۵۹۸
  • چاپ خبر : تست پایانی اردوی تیم ملی روئینگ آقایان در دریاچه آزادی برگزار شد 

تست پایانی اردوی تیم ملی روئینگ آقایان در دریاچه آزادی برگزار شد 

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ آقایان بزرگسالان جهت حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو 2020 با حضور 22 پاروزن از یکشنبه 18 فروردین ماه برگزار می شود.

  با برگزاری تست پایانی اردو تیم ملی روئینگ آقایان در دریاچه آزادی نفرات برتر برای ادامه تمرینات و حضور در مراحل اردوی بعد انتخاب شدند. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین اردوی تیم ملی روئینگ آقایان امروز ۲۸ فروردین ماه با برگزاری تست پایانی اردو به پایان رسید و نفرات برتر […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

با برگزاری تست پایانی اردو تیم ملی روئینگ آقایان در دریاچه آزادی نفرات برتر برای ادامه تمرینات و حضور در مراحل اردوی بعد انتخاب شدند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین اردوی تیم ملی روئینگ آقایان امروز ۲۸ فروردین ماه با برگزاری تست پایانی اردو به پایان رسید و نفرات برتر مشخص شدند.

 

------------------------------------

این تست در مسافت ۱۰۰۰ متر و در دو بخش سنگین وزن و سبک وزن در دو مرحله انجام شد و پس از تشکیل کمیته فنی با حضور رضا صابونچی دبیر فدراسیون قایقرانی نفرات برتر انتخاب شدند و به تمرینات خود در دریاچه آزادی ادامه خواهند داد.

در روئینگ تک نفره سبک وزن امیرحسین محمودپور از گیلان اول ، محمدحسین حقی و مهدی قپانوری از تهران دوم و سوم شدند.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در روئینگ تک نفره سنگین وزن بهمن نصیری از زنجان، سیاوش سعیدی، خشایار عباس آبادی و حمیدرضا رضوانی از تهران، پیام مطاعی از کرمانشاه، میلاد اله وردیان و عاقل حبیبیان از آذربایجان غربی به ترتیب اول تا هفتم شدند.

 

در روئینگ دو نفره سنگین وزن فرزاد کربلایی و فرهاد کربلایی از آذربایجان غربی اول شدند.

 

شایان ذکر است، افشین فرزام سرمربی، طاهر کبوتری از مهاباد بعنوان مربی جفت پارو، فرزین رضائی از کرمانشاه بعنوان مربی تک پارو، علی نقیبی دستیار مربی و رحیم برادری سرپرست اردو کادر فنی تیم را تشکیل می دهند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی