رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 آبان 1400 - 11:28
  • کد خبر : ۱۱۹۸۵
  • چاپ خبر : ترکیب تیم ملی پومسه در مسابقات آنلاین جام ریاست قاره آسیا مشخص شد
با اعلام فدراسیون؛

ترکیب تیم ملی پومسه در مسابقات آنلاین جام ریاست قاره آسیا مشخص شد

رقابت های قهرمانی و انتخابی رده های سنی مختلف پومسه بانوان و آقایان استان کردستان با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ رقابت های پومسه قهرمانی و انتخابی بانوان و آقایان کردستان با حضور تکواندوکاران شهرستان های مختلف تابعه استان امروز جمعه 18 تیرماه در سالن ورزشی استاد پژوهش شهرستان سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. بر این اساس، لیست اسامی نفرات برتر و نتایج انفرادی مسابقات پومسه بخش آقایان و بانوان در رده ها و کمربند های مختلف به شرح زیر است:

مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه برای حضور در رقابت های آنلاین جام ریاست قاره آسیا در دو گروه مردان و زنان برگزار و ترکیب تیم حاضر در این رقابت ها مشخص شد.

مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه برای حضور در رقابت های آنلاین جام ریاست قاره آسیا در دو گروه مردان و زنان برگزار و ترکیب تیم حاضر در این رقابت ها مشخص شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه برای حضور در رقابت های آنلاین جام ریاست قاره آسیا در دو گروه مردان و زنان و در رده های سنی ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال برگزار شد.

لیست اسامی نفرات راه یافته به ترکیب تیم ملی پومسه از سوی سازمان تیم های ملی تکواندو به شرح زیر اعلام شده است:

 

بخش استاندارد

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
کوروش بختیار
مرجان سلحشوری

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:
حسین بهشتی
آتوسا فرهمند پارسا

رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:
حسین موسی نیا
مینو مداح

رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال:
نادر خدامرادی

رده سنی ۶۱ تا ۶۵ سال:
مرتضی استکی

رده سنی بالای ۶۵ سال:
عباس رضایی

 

بخش ابداعی

رده سنی بالای ۱۷ سال:
مرتضی زنده دل
فاطمه ستوده

حسینعلی نظری سرمربیگری و علی سلمانی و سینا قزل احمد مربیگری تیم ملی مردان را برعهده دارند؛ فاطمه اسدپور سرمربی و مهسا مردانی مربی تیم ملی زنان است.

مسابقات آنلاین جام ریاست قاره آسیا طی روزهای ۱۷ آبان تا ۳۰ آذرماه برگزار خواهد شد؛ جلسه سرپرستان، مراسم قرعه کشی و هماهنگی داوران روز ۱۲ آبان ماه انجام می شود؛ مهلت ارسال ویدئوها روزهای ۱۷ تا ۲۶ آبان ماه است.

نتایج مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال به ترتیب طی روزهای چهارم، نهم و ۲۹ و ۳۰ آذرماه اعلام خواهد شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه