رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 آبان 1401 - 16:55
  • کد خبر : ۱۳۹۹۲
  • مشاهده :  151 بازدید
  • چاپ خبر : ترکیب تیم ملی بوکس جوانان ایران در مسابقات جهانی مشخص شد
با حضور ورزشکار کردستانی؛

ترکیب تیم ملی بوکس جوانان ایران در مسابقات جهانی مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی بوکس ( ایبا ) شرایط سنی جهت شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی بوکس در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

با اعلام کادرفنی، ترکیب تیم ملی بوکس جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ اسپانیا با حضور ورزشکار کردستانی مشخص شد.

با اعلام کادرفنی، ترکیب تیم ملی بوکس جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ اسپانیا با حضور ورزشکار کردستانی مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی بوکس جهان ۲۰۲۲ در رده‌سنی جوانان از روز ۲۴ آبان‌ماه تا پنجم آذرماه به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته برگزار می‌شود.

آرین ساعدپناه ورزشکار کردستانی که پیشتر در وزن ۸۶ کیلوگرم تجربه حضور در مسابقات آسیایی را داشت در این دوره در وزن ۹۲ کیلوگرم بر روی رینگ خواهد رفت. وی مدال برنز مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا را در کارنامه دارد.

 

با اعلام کادرفنی، لیست نفرات دعوت شده به ترکیب تیم ملی بوکس جوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی به شرح زیر مشخص شده است:

مرتضی ریگی (وزن ۴۸ کیلوگرم)، نیما بیاتی (وزن ۵۴ کیلوگرم)، علی اصغر افشاری (وزن ۵۷ کیلوگرم)، محمد پارسی (وزن ۶۳.۵ کیلوگرم) و آرین ساعدپناه (وزن ۹۲ کیلوگرم) بوکسورهای جوان اعزامی به این دوره از مسابقات هستند.

هدایت این نفرات برعهده رضا مهدی‌پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی به عنوان مربی است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه