رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 شهریور 1401 - 14:44
  • کد خبر : ۱۳۵۴۰
  • مشاهده :  40 بازدید
  • چاپ خبر : ترکیب تیم تیراندازی ایران در مسابقات جهانی مصر مشخص شد
با شرکت سه ورزشکار ایلامی؛

ترکیب تیم تیراندازی ایران در مسابقات جهانی مصر مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ در جریان مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا تیم دوم میکس تفنگ سه وضعیت ایران با ترکیب پوریا نوروزیان (ورزشکار ایلامی) و فاطمه کرم زاده با کسب امتیاز 878 در جایگاه دهم ایستاد. در این ماده تیم اول ایران نیز، متشکل از مهیار صداقت و نجمه خدمتی با کسب امتیاز 871 بیست و پنجم شد.در این بخش 36 تیم حضور داشتند. همچنین در ماده تفنگ سه وضعیت بانوان تیم ایران با حضور نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان (ورزشکار ایلامی) و فاطمه کرم زاده با کسب امتیاز 1311 در جایگاه چهاردهم قرار گرفتند. دراین بخش 19 تیم حضور داشتند. در بخش مردان نیز در ماده تفنگ سه وضعیت مردان در جدول mqs، پوریا نوروزیان با رکورد ۱۱۷۴.۵۹ در رده اول جدول قرار گرفت و مهیار صداقت دیگر تیرانداز کشورمان با امتیاز ۱۱۵۷.۴۱ در رده دهم این جدول ایستاد.

اسامی نهایی ورزشکاران حاضر در تیم ملی تیراندازی ایران در مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان جهان در مصر اعلام شد.

اسامی نهایی ورزشکاران حاضر در ترکیب تیم ملی تیراندازی ایران در مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان جهان در مصر اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات جهانی تیراندازی در رده سنی بزرگسالان و جوانان از ۲۰ مهر تا ۶ آبان ماه در مصر برگزار می‌شود و ایران با ۱۹ تیرانداز راهی این رقابت‌ها خواهد شد. مسابقات جهانی مصر نخستین مرحله مسابقات توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس محسوب می‌شود. چهار تیرانداز نخست در هر ماده جواز حضور در المپیک را کسب خواهند کرد.

لیست اسامی نفرات دعوت شده به ترکیب نهایی تیم ملی تیراندازی ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی مصر به شرح زیر مشخص شد:

در رشته تفنگ مهیار صداقت، پوریا نوروزیان، امیر محمد نکونام، نجمه خدمتی، الهه احمدی، فاطمه کرم زاده و فاطمه امینی به مسابقات اعزام خواهند شد. جواد فروغی، سجادپورحسینی، محمد رسول عفتی، گلنوش سبقت‌الهی، هانیه رستمیان و مینا قربانی نیز تیراندازان اعزامی در رشته تپانچه خواهند بود.

در بخش جوانان نیز محمد امین رهسپار، آرمینا صادقیان، فاطمه کبیری، ثمین غلامی، ساینا تیموری در تفنگ و شایان تمدن در تپانچه عازم مصر خواهند شد.

شایان ذکر است؛ پوریا نوروزیان، جواد فروغی و آرمینا صادقیان از استان ایلام در این رقابت ها حاضر خواهند بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه