رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 21 فروردین 1399 - 12:01
  • کد خبر : ۶۵۴۸
  • چاپ خبر : تاریخ جدید کسب سهمیه دوومیدانی المپیک توکیو اعلام شد

تاریخ جدید کسب سهمیه دوومیدانی المپیک توکیو اعلام شد

تیم ملی دوومیدانی نوجوانان ایران

پس از مشورت با کمیسیون ورزشکاران و رییسان کنفدراسیون‌های منطقه‌ای، فدراسیون جهانی دوومیدانی تاریخ جدید کسب سهمیه دوومیدانی برای المپیک توکیو را اعلام کرد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

فدراسیون جهانی دوومیدانی تاریخ جدید کسب سهمیه دوومیدانی برای المپیک توکیو را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی دو و میدانی تاریخ جدیدی برای کسب سهمیه المپیک را اعلام‌ کرد. فدراسیون‌ جهانی دو و میدانی امروز اعلام کرد که پس از مشورت با کمیسیون ورزشکاران و رییسان کنفدراسیون‌های منطقه‌ای و هیأت اجرایی، مدت زمان کسب سهمیه المپیک توکیو از تاریخ ۶ آوریل تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۱۸ فرودین تا ۱۰ آذر ۱۳۹۹) را به حالت تعلیق در آورد. بنا بر این تصمیم، در این مدت زمانی ذکر شده هرگونه نتیجه به دست آمده در هر مسابقه به عنوان حدنصاب ورودی المپیک و یا رنکینگ جهانی پذیرفته نخواهد شد و اعلام رنکینگ جهانی و جایگاه ورزشکاران در این رنکینگ نیز به حالت تعلیق در خواهد آمد.

 

------------------------------------

اگر وضعیت کنونی جهان به حالت نرمال و طبیعی خود بازگردد، مدت زمان کسب سهمیه از دسامبر ۲۰۲۰ ( دی ماه ۹۹) از سر گرفته خواهد شد و تا ضرب العجل جدید تعیین شده در سال ۲۰۲۱ که از سوی کمیته بین‌المللی المپیک اعلام شده ادامه پیدا خواهد کرد. بر این اساس، ورزشکارانی که از شروع زمان کسب سهمیه در سال ۲۰۱۹ موفق به کسب ورودی شدند به همراه ورزشکارانی که در مدت زمان کسب سهمیه تمدید شده موفق به دریافت ورودی خواهند شد، واجد شرایط حضور در بازی های المپیک هستند.

پایان مدت زمان کسب سهمیه دوومیدانی بازی‌های المپیک برای ماده های پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر و ماراتن ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ و برای دیگر ماده ها ۸ تیر ۱۴۰۰خواهد بود.

مدت زمان کلی کسب سهمیه ماده ها به شرح زیر است:

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

ماراتن، ۵۰ کیلومتر پیاده روی: از ۱۱ آذر ۱۳۹۹تا ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

۱۰ هزار متر، ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی و ماده‌های ترکیبی: از ۱۱ آذر ۱۳۹۹ تا ۸ تیر ۱۴۰۰

دیگر ماده‌ها: از ۱۱ آذر ۱۳۹۹ تا ۸تیر ۱۴۰۰


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی