رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
  • کد خبر : ۸۹۶۸
  • چاپ خبر : برنامه هفته های اول تا سوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه هفته های اول تا سوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.

برنامه مسابقات هفته های اول تا سوم لیگ دسته سوم باشگاه های فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته های اول تا سوم لیگ دسته سوم باشگاه های فوتبال ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های اول تا سوم لیگ دسته سوم باشگاه های فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مشخص شد.

 

همچنین زمان نقل و انتقالات پیش فصل لیگ دسته سوم فوتبال ایران که تا روز ۷ دی ۹۹ بود تا روز یکشنبه ۲۱ دی ۹۹ تمدید شد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

برنامه هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال ایران:

سه شنبه ۱۶ دی ۹۹

دریای حربده محمودآباد- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سمیرغ سیمرغ
بادامک قائن – مقاومت تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر قائن
داماش پارسه تهران- کیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه هرندی تهران
انتظار بجنورد- شهروند نور- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بحنورد
آسمان مشهد(سناباد)-شهدای مقاومت جویبار – ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
سفیر نوین آبیک قزوین- شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آبیک
کاونیاو اشنویه – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
شهید اورکی اسلامشهر- شاهین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
کیا پارس تهران- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
ستارگان مردان پاشا البرز- سردار جنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
شهرداری فریدونکنار- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزاد فریدونکنار
شهدای گروس بیجار- ستارگان آژند آذربایجان(هرماس) – ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
ون پارس نقش جهان- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آرارات اصفهان

چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹

خورشید مهر قروه کردستان- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران قروه
نیکان مهر تهران- نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
آکادمی کیا تهران- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
شاهین لردگان- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی لردگان
عقاب شیراز- استوک مرودشت فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه دستغیب شیراز
خلیج فارس ماهشهر- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر
شهدای چوار ۶۵ ایلام- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴- ورزشگاه عدالتایلام
عقاب تبریز- استقلال اهواز(اوحدی مراغه) – ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز
سولدوز نقده(ستاره سرخ کاشان)- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

پنجشنبه ۱۸ دی ۹۹

پرسپولیس برازجان- پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
پویا شوش( کارون اروند)- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
امید آوران مشیز کرمان- هرنگ جوان بستک هرمزگان – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری کرمان
فولاد هرمزگان- شاهین زاهدان – ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
شهدای ایل بهمئی کهکیلویه- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه رجایی بهمئی
شهید باقری گویم فارس( دماوند)- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرآهن خواف (برق آرا)- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
استقلال کیش- رضوان اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش

 

برنامه هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران:

سه شنبه ۲۳ دی ۹۹

شریعت نوین مشهد- آسمان مشهد(سناباد) – ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
شاهین تهران- کیا پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
استقلال علی آباد گلستان- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
شهروند نور- شهرآهن خواف (برق آرا) – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
سیمان شاهرود- بادامک قائن- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شاهرود
شهدای مقاومت جویبار- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کریمی جویبار
شهروند رامسر- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
کیان تهران- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مینو خرمدره زنجان- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
گرین کشاوز نهاوند- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴- ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
آلومینیوم پارس ساوه- ستارگان مردان پاشا البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سوهان محمد قم- سولدوز نقده(ستاره سرخ کاشان) – ساعت ۱۴- ورزشگاه یادگار امام قم
جام جم بیله سوار- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه کلانتری پارس آباد
کاویان نقده – نیکان مهر(فولاد ویژن)تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
ذوب آهن اردبیل- عقاب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اردبیل
سردار جنگل صومعه سرا- سفیر نوین آبیک قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال اهواز(اوحدی مراغه)- خورشید مهر قروه – ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت ایرانیان تهران- آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنماشهریار

چهارشنبه ۲۴ دی ۹۹

پرسپولیس نوین دزفول- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
پیروزی نگین خورموج- پویا شوش( کارون اروند) – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری بروجرد- شاهین لردگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه علی بیات بروجرد
ستارگان کرمانشاه- شهدای ایل بهمئی کهکیلویه- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
فرهنگ رامهرمز- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی رامهرمز
پردیس خرم آباد- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
صنعت فولاد اصفهان- امیدآوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اصفهان
شاهین زاهدان- استقلال کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر زاهدان
خلیج فارس میناب- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
سنگ آهن بافق یزد- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
استوک مرودشت فارس- شهید باقری گویم(دماوند) – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مرودشت
هرنگ جوان بستک هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بشک

 

برنامه هفته سوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران:

دوشنبه ۲۹ دی ۹۹

انتظار بجنورد – استقلال علی آباد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
آسمان مشهد(سناباد) – شهروند نور- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
دریای حربده محمود آباد – شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
کانیاو اشنویه – نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه باکری ارومیه
مقاومت تهران – سیمان شاهرود- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
بادامک قائن – شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر قائن
ستارگان سیمرغ البرز – سوهان محمد قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه شریعتی کرج
شهرداری فریدونکنار – شاهین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
شهرآهن خواف(برق آرا) – کیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
کیا پارس تهران – شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
نیکان مهر تهران(فولادویژن) – استقلال اهواز(اوحدی مراغه) – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
سولدوز نقده(ستاره سرخ کاشان) – مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
آکادمی کیا تهران – کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
شهدای گروس بیجار – گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار

سه شنبه ۳۰ دی ۹۹

شهید اورکی اسلامشهر – سردار جنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سفیر نوین آبیک قزوین – آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آبیک
خورشید مهر قروه کردستان – ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران قروه
پویا شوش(کارون اروند) – ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
پرسپولیس برازجان – پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
شهدای ایل بهمئی کهکیلویه – شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴- ورزشگاه رجایی بهمئی
شهدای چوار ۶۵ ایلام – فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴- ورزشگاه عدالت ایلام
خلیج فارس ماهشهر – پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر
رز موکت بروجن – پردیس خرم آباد – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بروجن
فولاد هرمزگان – استوک مرودشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
رضوانی اصفهان – شاهین زاهدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه قیام زرین شهر
امیدآوران مشیز کرمان – سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری کرمان
استقلال کیش – خلیج فارس میناب – ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
عقاب شیراز – صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه دستغیب شیراز

چهارشنبه اول بهمن ۹۹

شهید باقری گویم فارس(دماوند) – هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
ستارگان آژند آذربایجان(هرماس) – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه