رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  • کد خبر : ۹۵۷۹
  • چاپ خبر : برنامه هفته نهم تا سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه هفته نهم تا سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته دهم تا پانزدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم را در فصل جاری اعلام کرد.

برنامه هفته نهم تا سیزدهم و یک مسابقه معوقه لیگ دسته سوم فوتبال ایران از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

برنامه هفته نهم تا سیزدهم و یک مسابقه معوقه لیگ دسته سوم فوتبال ایران از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام؛ سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته نهم تا سیزدهم و یک مسابقه معوقه لیگ دسته سوم فصل در ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته نهم تا سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران به شرح زیر است:

 

برنامه هفته نهم
پنجشنبه ۷ اسفند ۹۹
ستارگان سیمرغ البرز – ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شریعتی کرج
سیمان شاهرود- استقلال علی آباد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی شاهرود
شریعت نوین مشهد – شهروند نور- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
شهرداری فریدونکنار- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
شهدای مقاومت جویبار – کیان اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار
سولدوز نقده- سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده
شهدای گروس بیجار – خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
کانیاو اشنویه- نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
رز موکت بروجن – شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بروجن

جمعه ۸ اسفند ۹۹
دریای حربده محمود آباد- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ
شاهین تهران – شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران
سوهان محمد قم- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم
ستارگان آژند آذربایجان- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
نفت ایرانیان- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
گرین کشاورز نهاوند -اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
بادامک قائن – انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه غدیر قائن
جام جم بیله سوار- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
مینو خرمدره زنجان- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
پرسپولیس برازجان – پویا شوش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی برازجان
پرسپولیس نوین دزفول- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
شهدای چوار ۶۵ ایلام- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه عدالت ایلام
پردیس خرم آباد- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
فرهنگ رامهرمز- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز
استوک مرودشت- هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا مرودشت
رضوانی اصفهان- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه قیام زرین شهر
آبی پوشان شمس کیش- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه المپیک کیش
فولاد هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
خلیج فارس میناب- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امینی میناب
یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹
مقاومت تهران- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران

 

برنامه هفته دهم
دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹
کیان اراک- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آلومینیوم اراک
استقلال علی آباد- شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان
کیا پارس تهران -شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران
شهید اورکی اسلامشهر- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سفیر نوین آبیک- ستارگان سیمرغ البرز – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک
آکادمی کیا تهران -کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
نیکان مهر تهران- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد

سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹
آلومینیوم پارس ساوه- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی ساوه
سردارجنگل صومعه سرا- شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید موسوی فومن
ستارگان مردان پاشا- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
اوحدی مراغه- نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه
خورشید مهر قروه کردستان- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه
ذوب آهن اردبیل- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل
عقاب تبریز – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز
شهرآهن خواف- بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب خواف
پویا شوش- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شوش
آسمان مشهد- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
خلیج فارس ماهشهر- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
شهدای ایل بهمئی- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه رجایی بهمئی
ستارگان کرمانشاه- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
شاهین لردگان- پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان
شهرداری بروجرد- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد
امید آوران مشیز کرمان- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری کرمان
سنگ آهن بافق یزد- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
صنعت فولاد اصفهان- استوک مرودشت – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان
پرسپولیس شیراز-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت شیراز

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹
عقاب شیراز- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز

پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹
داماش پارسه تهران- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران
انتظار بجنورد- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد

 

برنامه هفته یازدهم

شنبه ۱۶ اسفند ۹۹
سولدوز نقده-کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده

یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹
شریعت نوین مشهد – استقلال علی آباد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه بهمن مشهد
ستارگان سیمرغ البرز – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
شهروند نور- کیان اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ناطق نوری نور
ستارگان آژند آذربایجان-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
بادامک قائن خ جنوبی-آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه غدیر قائن
شهروند رامسر- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه چمران رامسر
شاهین تهران –آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران
سوهان محمد قم- سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم
مینو خرمدره زنجان- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
کاویان نقده- اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
نفت ایرانیان- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
گرین کشاورز نهاوند- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
جام جم بیله سوار- خورشید مهر قروه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
شهدای گروس بیجار- آکادمی کیا تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
فرهنگ رامهرمز- شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز
پرسپولیس نوین دزفول- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
رز موکت بروجن – پویا شوش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بروجن
پردیس خرم آباد- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
پیروزی نگین خورموج- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خورموج
شهدای چوار ۶۵ ایلام- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه عدالت ایلام
رضوانی اصفهان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه قیام زرین شهر
خلیج فارس میناب- ون پارس نقش جهان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امینی میناب
هرنگ جوان بستک هرمزگان- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بستک
استوک مرودشت- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا مرودشت
آبی پوشان شمس کیش- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه المپیک کیش

دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹
شهدای مقاومت جویبار -داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار
سیمان شاهرود- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی شاهرود
مقاومت تهران- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران

 

معوقه از هفته پنجم
جمعه ۲۲ اسفند ۹۹
فولاد هرمزگان-صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

 

برنامه هفته دوازدهم
شنبه ۲۳ اسفند ۹۹
انتظار بجنورد- شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد
استقلال علی آباد- شهروند نور- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی گرگان
شهرآهن خواف – سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه انقلاب خواف
دریای حربده محمود آباد- بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ
آسمان مشهد- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
داماش پارسه تهران- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطر سیب تهران
آلومینیوم پارس ساوه- شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم ساوه
کیا پارس تهران- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران
ستارگان مردان پاشا – شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
شهید اورکی اسلامشهر- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سفیر نوین آبیک- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک
شهرداری فریدونکنار- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
نیکان مهر تهران- جام جم بیله سوار- ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد
آکادمی کیا تهران- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه بعثت تهران
عقاب تبریز – نفت ایرانیان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
کانیاو اشنویه- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
خورشید مهر قروه- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۵ – ورزشگاه چمران قروه
ذوب آهن اردبیل- کاویان نقده – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی اردبیل
شهرداری بروجرد- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهرداری بروجرد
شاهین لردگان- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی لردگان
شهدای ایل بهمئی- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید رجایی بهمئی
پویا شوش – پردیس خرم آباد – ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی شوش
خلیج فارس ماهشهر- رز موکت بروجن – ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
پرسپولیس برازجان – شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی برازجان
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹
فولاد هرمزگان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید آوران مشیز کرمان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهرداری کرمان
سنگ آهن بافق یزد- هرنگ جوان بستک هرمزگان – ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
ون پارس نقش جهان- استوک مرودشت – ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه آرارات اصفهان
پرسپولیس شیراز -رضوانی اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه بعثت شیراز

 

برنامه هفته سیزدهم
پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹
شریعت نوین مشهد- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد
شهدای مقاومت جویبار – شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار
کیان اراک- استقلال علی آباد – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آلومینیوم اراک
سیمان شاهرود – آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شاهرود
مقاومت تهران – دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ آذر تهران
شهروند نور – داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ناطق نوری نور
سردارجنگل صومعه سرا – آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید موسوی فومن
شهروند رامسر- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه چمران رامسر
مینو خرمدره زنجان- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
شاهین تهران – سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران
سوهان محمد قم -کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم
ستارگان سیمرغ البرز -شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
اوحدی مراغه- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه تختی مراغه
نفت ایرانیان- خورشید مهر قروه- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
گرین کشاورز نهاوند-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه علیمردان نهاوند
ستارگان آژند آذربایجان- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
جام جم بیله سوار- آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار
کاویان نقده-عقاب تبریز- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد
پرسپولیس نوین دزفول- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
پیروزی نگین خورموج- شاهین لردگان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی خورموج
رز موکت بروجن – پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی بروجن
پردیس خرم آباد- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
فرهنگ رامهرمز- پویا شوش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز
ستارگان کرمانشاه- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
صنعت فولاد اصفهان- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان
رضوانی اصفهان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه خیام زرین شهر
استوک مرودشت- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا مرودشت
خلیج فارس میناب- عقاب شیراز- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید امینی میناب
هرنگ جوان بستک هرمزگان-ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه