رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  • کد خبر : ۱۰۶۲۶
  • چاپ خبر : برنامه مسابقات هندبال ساحلی دختران در دو منطقه شمال و جنوب مشخص شد
با برگزاری قرعه کشی؛

برنامه مسابقات هندبال ساحلی دختران در دو منطقه شمال و جنوب مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی بانوان ایران از امروز هفدهم اسفندماه لغایت نوزدهم اسفندماه به میزبانی بندرعباس برگزار خواهد شد. در نخستین دیدار از مسابقات هندبال ساحلی بانوان ایران، تیم کیش با گیم شماری 2-0 و با نتیجه 20-6 در نیمه اول و 17-1 در نیمه دوم تیم سیستان و بلوچستان را شکست داد. در دومین دیدار امروز تاسیسات دریایی با همین نتیجه یزد را از پیش رو برداشت. تاسیسات در نیمه اول 20-11 و در نیمه دوم 15 - 14 توانست با پیروزی در دو گیم برنده این دیدار شود.

برنامه مسابقات هندبال ساحلی دختران ایران در دو منطقه شمال و جنوب به میزبانی ارومیه و کرمان مشخص شد.

برنامه مسابقات هندبال ساحلی دختران ایران در دو منطقه شمال و جنوب به میزبانی ارومیه و کرمان مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ قرعه کشی مسابقات هندبال ساحلی دختران با حضور ۹ تیم در منطقه شمال و ۱۰ تیم در جنوب کشور روز گذشته در ارومیه و کرمان برگزار شد.

 

برنامه مسابقات هندبال ساحلی دختران ایران و گروه بندی تیم ها در گروه شمال به میزبانی ارومیه به شرح زیر مشخص شد:

گروه الف: رنگ مانگ تهران، دورنالار آذربایجان غربی، ملایر، زنجان، شهرداری مازندران

گروه ب: ستارگان آلارمکو تهران، چی چست آذربایجان غربی، بانک مهر ارومیه، آذربایجان شرقی

 

براین اساس برنامه مسابقات امروز، پنج شنبه ۳ تیرماه، به این شرح است:
ساعت ۹:۰۰ : ملایر _ زنجان
ساعت ۹:۴۵: رنگ مانگ تهران _ دورنالار آذربایجان غربی
ساعت ۱۰:۳۰: آذربایجان شرقی _ چی چست آذربایجان غربی
ساعت ۱۱:۱۵: بانک مهر ارومیه _ ستارگان آلارمکو تهران
ساعت ۱۸:۰۰ : شهرداری مازندران _ دورنالار آذربایجان غربی
ساعت ۱۸:۴۵: ملایر _ رنگ مانگ تهران
ساعت ۱۹:۳۰ : آذربایجان شرقی _ ستارگان آلارمکو تهران
ساعت ۲۰:۱۵ : چی چست آذربایجان غربی _ بانک مهر ارومیه

 

همچنین قرعه کشی مسابقات هندبال ساحلی دختران جنوب کشور به میزبانی کرمان برگزار شد.
این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در ۲گروه از سوم تا پنجم تیرماه و در مجموعه ساحلی پارک قلعه دختر برگزار می شود.

 

برنامه مسابقات هندبال ساحلی دختران ایران و گروه بندی تیم ها در گروه جنوب به میزبانی کرمان به شرح زیر مشخص شد:

گروه الف: پرسل زرقان فارس، اصفهان الف، نایبند بندرعباس ب، کرمان ب، هیات هندبال هرمزگان
گروه ب: نایبند بندرعباس الف، امید کرمان، آرارات دشتستان، آذرخش سرخون بندرعباس، اصفهان ب

 

برنامه بازی های صبح امروز پنجشنبه ۳/۴/۱۴۰۰:

ساعت ۷: پرسل زرقان فارس – کرمان ب
ساعت ۷:۵۰: امید کرمان – آرارات دشتستان
ساعت ۸:۴۰: اصفهان الف – نایبند ب
ساعت ۹:۳۰: نایبند الف – آذرخش بندرعباس

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه