رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
  • کد خبر : ۱۰۶۰۴
  • چاپ خبر : برنامه مسابقات هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه مسابقات هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ در گروه دوم از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران تقابل دو تیم کانیاو اشنویه و بعثت کرمانشاه در هفته ششم این رقابت ها روز سه‌شنبه در استادیوم آزادی مهاباد برگزار شد. از ابتدای این دیدار هر دوتیم برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودند و بارها با خلق موقعیت بر روی دروازه یکدیگر فوتبالی جذاب و تماشایی را به نمایش گذاشتند. اما کانیاو اشنویه با استفاده حداکثری از موقعیت ها توانست در دقیقه 35 اولین گل این دیدار را بثمر برساند. گل دوم این تیم هم در دقیقه 72 بثمر رسید تا بعثتی ها فشار را بروی دروازه تیم میزبان به حداکثر برسانند. تا اینکه در دقیقه 80 دروازه بان تیم کانیاو اشنویه با انجام خطا روی مهاجم حریف باعث شد تک گل تیم بعثت از روی نقطه پنالتی بثمر برسد. این صحنه که با چاشنی درگیری دو بازیکن همراه بود در نهایت باعث اخراج دروازه بان کانیاو و مهاجم بعثت شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود.

از سوی سازمان لیگ برنامه مسابقات هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های ایران اعلام شد.

از سوی سازمان لیگ برنامه مسابقات هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ برنامه مسابقات هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ دسته سوم فوتبال به شرح زیر است:

 

هفته یازدهم
شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰
مقاومت تهران- پاراگ تهران – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
دماوند آمل- شهرداری نوشهر – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.
پیشگامان فنون پارس – شهدا رزکان البرز- ورزشگاه متعاقباً اعلام
ستارگان مردان پاشا- مهاجر نوین مشهد – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.
پیام وحدت خراسان- جوان نوین ساری- ورزشگاه آزادی بیرجند
آرتام تبریز- بعثت کرمانشاه – ورزشگاه شهرداری تبریز
مقاومت آستارا – کانیاو اشنویه- ورزشگاه وحدت آستارا
شهرداری فومن – پاس گیلان – ورزشگاه جنگل رشت
شهید اورکی اسلامشهر – نفت ایرانیان- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
کیان اراک – بنیامین ورزشی تهران- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
استقلال شوش – سپاهان نوین ایذه- ورزشگاه تختی شوش
خلیج فارس ماهشهر – فرهنگ رامهرمز- ورزشگاه شهداء ماهشهر
سپاهان نوین اصفهان – ون پارس نقش جهان- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
خلیج فارس میناب – یزد لوله – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
صنعت ابریشم اصفهان – ایمان سبز شیراز- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

 

هفته دوازدهم
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰
جوان نوین ساری- ستارگان مردان پاشا – ورزشگاه شهدا ساری
پاراگ تهران- مهاجر نوین مشهد- ورزشگاه کشوری تهران
شهدا رزکان البرز – دماوند آمل- ورزشگاه انقلاب کرج
مقاومت تهران- پیشگامان فنون پارس- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.
شهرداری نوشهر- پیام وحدت خراسان- ورزشگاه شهدا نوشهر
بنیامین ورزشی تهران – آرتام تبریز- ورزشگاه راه آهن تهران
پاس گیلان – بعثت کرمانشاه- ورزشگاه سردار جنگل رشت
نفت ایرانیان – کیان اراک- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
کانیاو اشنویه- شهید اورکی اسلامشهر- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
ون پارس نقش جهان- یزد لوله- ورزشگاه فولاد شهر فولاد شهر
ایمان سبز شیراز- استقلال شوش- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
فرهنگ رامهرمز – خلیج فارس میناب- ورزشگاه تختی رامهرمز
سپاهان نوین ایذه – خلیج فارس ماهشهر – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
سپاهان نوین اصفهان- صنعت ابریشم اصفهان- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
جمعه ۱۸ تیر
شهرداری فومن- مقاومت آستارا- ورزشگاه سردار جنگل رشت

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه