رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 شهریور 1400 - 20:02
  • کد خبر : ۱۱۶۷۷
  • چاپ خبر : برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا
از 21 تا 28 شهریورماه؛

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا

برنامه دیدار های نمایندگان والیبال ارومیه در دور رفت لیگ برتر والیبال مشخص شد.

مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۱ تا ۲۳ شهریورماه با برگزاری ۲۴ مسابقه پیگیری خواهد شد. برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد.

مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۱ تا ۲۳ شهریورماه با برگزاری ۲۴ مسابقه پیگیری خواهد شد. برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در این مرحله مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۱ تا ۲۸ شهریورماه به میزبانی ژاپن در شهر چیبا برگزار می‌شود.

دور مقدماتی این رقابت‌ها روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه ۲۱ تا ۲۳ شهریورماه با ۲۴ مسابقه پیگیری خواهد شد و تیم ملى والیبال ایران با هدایت بهروز عطایی در مرحله مقدماتی به ترتیب با تیم‌هاى هنگ‌کنگ، تایلند و پاکستان روبرو می‌شود.

 

گروه بندى کامل مرحله مقدماتى بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانى مردان آسیا به شرح زیر است:

گروه A: ژاپن، هند، قطر، بحرین
گروه B: ایران، پاکستان، تایلند، هنگ‌کنگ
گروه C: استرالیا، چین، سریلانکا، کویت
گروه D: کره جنوبی، چین‌تایپه، قزاقستان، عربستان سعودی

 

برنامه کامل دیدارهای مرحله مقدماتی به وقت تهران بدین قرار است:

 

یکشنبه ۲۱ شهریور:
ساعت پنج بامداد: بحرین – هند
ساعت پنج و ۳۰ دقیقه: چین‌تایپه – قزاقستان
ساعت هفت و ۳۰ دقیقه: عربستان‌سعودی – کره‌جنوبی
ساعت هشت: کویت – چین
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: تایلند – پاکستان
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: ایران – هنگ‌کنگ
ساعت ۱۳: استرالیا – ازبکستان
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه: ژاپن – قطر

 

دوشنبه ۲۲ شهریور:
ساعت پنج بامداد: هنگ‌کنگ – پاکستان
ساعت پنج و ۳۰ دقیقه: عربستان‌سعودی – چین‌تایپه
ساعت هفت و ۳۰ دقیقه: هند – قطر
ساعت هشت: ازبکستان – چین
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: ایران – تایلند
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: استرالیا – کویت
ساعت ۱۳: کره‌جنوبی – قزاقستان
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه: بحرین – ژاپن

 

سه‌شنبه ۲۳ شهریور:
ساعت پنج بامداد: پاکستان – ایران
ساعت پنج و ۳۰ دقیقه: کویت – ازبکستان
ساعت هفت و ۳۰ دقیقه: قطر – بحرین
ساعت هشت: قزاقستان – عربستان‌سعودی
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: تایلند – هنگ‌کنگ
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: چین‌تایپه – کره‌جنوبی
ساعت ۱۳: چین – استرالیا
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه: ژاپن – هند

روز چهارشنبه ۲۴ شهریورماه تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها استراحت دارند و مراحل بعدی از روز پنج‌شنبه ۲۵ شهریور آغاز می‌شود و تا معرفی تیم‌های برتر در ۲۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه