رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
  • کد خبر : ۴۴۱۲
  • چاپ خبر : برنامه دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد

برنامه دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد

تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در مرحله دوم دور مقدماتی رقابتهای المپیک 2020 توکیو تمرینات خود را در مرکز ملی فوتبال زیر نظر کادر فنی پیگیری میکند.

نشست هماهنگی سرپرستان تیم های شرکت کننده در گروه C صبح امروز برگزار شد تا برنامه دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله دوم انتخابی بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شود. به گزارش یاریزان؛ جلسه هماهنگی سرپرستان تیم های گروه c مسابقات مرحله دوم انتخابی بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز از ساعت  ۱۰ صبح به […]

نشست هماهنگی سرپرستان تیم های شرکت کننده در گروه C صبح امروز برگزار شد تا برنامه دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله دوم انتخابی بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شود.

به گزارش یاریزان؛ جلسه هماهنگی سرپرستان تیم های گروه c مسابقات مرحله دوم انتخابی بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز از ساعت  ۱۰ صبح به وقت محلی با حضور نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا ناظر گروه داوری، سرپرستان و نمایندگان تیم های حاضر (ایران، فلیپین،چین تایپه و فلسطین) و مسئولین رسانه ای مسابقات برگزار شد.

این نشست درباره مسائلی همچون مرور آیین نامه مسابقات، امور داوری و پزشکی و بازاریابی، امور رسانه ها برگزار و مقرر شد تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در اولین دیدار با لباس یکدست سفید به مصاف فلیپین بروند و در دومین مسابقه خود نیز با لباس قرمز برابر فلسطین قرار گیرند.

ملی پوشان در آخرین دیدار با لباس یکدست سفید به مصاف چین تایپه می روند.

لازم به توضیح است، جلسه هماهنگی مسابقات با حضور سمیه دهقانیان_ سرپرست تیم،حسین عبدی_مدیر فنی تیم ملی  و سارا عسکری، مدیر رسانه ای تیم در هتل هالیدی این برگزار شد.

مرحله دوم انتخابی مسابقات المپیک ۲۰۲۰ فوتبال بانوان با حضور ۱۲ تیم در سه گروه برگزار می شود که تیم های اول هرگروه به مرحله نهایی صعود می کنند. تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه C با تیمهای چین تایپه، فیلیپین و فلسطین همگروه است و این مسابقات به میزبانی قطر در دوحه برگزار می شود.

 

گروهبندی و برنامه دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله دوم انتخابی بازیهای المپیک ۲۰۲۰:

گروه A: میانمار (میزبان)، هند، اندونزی، نپال

گروه B: ویتنام، اردن، هنگ‌کنگ و ازبکستان (میزبان)

گروه C: چین تایپه، ایران، فیلیپین و فلسطین (میزبان قطر)

برنامه زمانبندی گروه C این رقابتها به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸

چین تایپه – فلسطین / ساعت ۱۷

ایران – فیلیپین / ساعت ۲۰

شنبه ۱۷ فروردین ۹۸

فلسطین – ایران / ساعت ۱۷

فیلیپین – چین تایپه / ساعت ۲۰

سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸

چین تایپه – ایران / ساعت ۱۹

فیلیپین – فلسطین / ساعت ۱۹

 

زهرا خواجوی، زهرا سربالی، بهناز طاهرخانی، ملیکا متولی، فاطمه سهرابی، فاطمه امینه برازجانی، مونا حمودی، سمانه چهکندی، سارا ظهرابی نیا از کرمان، شقایق روزبهان، الهام فرهمند، هاجر دباغی، زهرا پور حیدر، فاطمه عادلی و فروغ موری از اصفهان، مریم نامی از ایلام،زهرا قنبری از کرمانشاه، سارا قمی و رها یزدانی از گیلان و لیلا معلم از بوشهر بعنوان بازیک به همراه مریم آزمون، مریم جهان نجاتی، مژگان مدایم زاده (کادر فنی)حسین عبدی، مدیر فنی تیم های ملی فوتبال بانوان و محمد حبیبی، مشاور دروازبانان تیم های ملی فوتبال بانوان، فریناز فهیمی پور پزشک و مریم حجازی، فیزیوتراپ، سارا عسکری مدیر رسانه ای و به سرپرستی سمیه دهقانیان تهران در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

 

لازم به توضیح است، مرحله نهایی این رقابتها با حضور تیم های استرالیا، کره شمالی، کره جنوبی، چین، تایلند و  سه تیم صعود کننده از مرحله دوم برگزار می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه