رفتن به بالا
  • جمعه - 25 شهریور 1401 - 18:29
  • کد خبر : ۱۳۴۹۷
  • مشاهده :  48 بازدید
  • چاپ خبر : برترین های مسابقات آلیش مردان قهرمانی ایران مشخص شدند

برترین های مسابقات آلیش مردان قهرمانی ایران مشخص شدند

فدراسیون کشتی، بخشنامه برگزاری مسابقات آلیش مردان قهرمانی ایران و زمان برگزاری این رقابت ها را اعلام کرد. به گزارش یاریزان؛ رقابت های آلیش مردان قهرمانی کشور روز 15 اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود. بخشنامه برگزاری این رقابت ها به شرح زیر است: الف- شرایط سنی: کشتی گیران متولد 10/10/1382 ، بزرگتر و رده ­ی سنی جوانان مجاز به شرکت دراین مسابقات می باشند. و کشتی گیران 18 سال با ارائه گواهی پزشکی معتبر و رضایتنامه رسمی ولی می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

مسابقات آلیش مردان قهرمانی ایران در دو بخش کلاسیک و آزاد با معرفی نفرات و برترین تیم های این رقابت ها پایان یافت.

مسابقات کشتی آلیش مردان قهرمانی ایران در دو بخش کلاسیک و آزاد با معرفی نفرات و برترین تیم های این رقابت ها پایان یافت.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های آلیش مردان قهرمانی کشور در دو بخش کلاسیک و آزاد گرامیداشت شهید مصطفی کریمی، روز پنج شنبه ۲۴ شهریورماه در شهر بجنور استان خراسان شمالی برگزار شد.

 

اسامی نفرات و برترین تیم های مسابقات آلیش مردان قهرمانی ایران به شرح زیر است:

 

کشتی کلاسیک :

۶۰ کیلوگرم: ۱- علی خلیلی (گلستان) ۲- مهدی احمدی (تهران) ۳- ابراهیم عسگری (توابع تهران) و محمد شکوهی (سمنان) ۵- قاسم نوروزی (خراسان شمالی) و علیرضا چناری (فارس)
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمد نبی زاده (سمنان) ۲- امیرحسین بارونی (خراسان رضوی) ۳- مهدی گرمه ای (خراسان شمالی) و حسین اکرمی (فارس) ۵- علیرضا چراغی (گیلان) و وحید میرفتح الهی (تهران)
۸۰ کیلوگرم: ۱- علی اکبر محمدی (خراسان شمالی) ۲- غلامحسین نبی زاده (سمنان) ۳- فرامرز غیبی پور (چهارمحال و بختیاری) و صادق پاریاب (گیلان) ۵- علی نوروزی (توابع تهران) و سعید رمضانی (مازندران)
۹۰ کیلوگرم: ۱- سعید خلیلی (گلستان) ۲- ابوالفضل شریفی (مازندران) ۳- محمدجواد انتظاری (یزد) و عبدالرضا کوهی (خراسان شمالی) ۵- عرفان ملازاده (توابع تهران) و مجید دهقان (فارس)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امیررضا بوداغی (مازندران) ۲- بهروز کوهی (خراسان شمالی) ۳- محمدحسین رستمی (گیلان) و عبداله پروانه (خراسان شمالی) ۵- امیررضا موتاب (آذربایجان شرقی) و عیسی نظری (گلستان)
۱۰۰+ کیلوگرم: ۱- احمد طغانی (خراسان رضوی) ۲- پوریا رمضانی (مازندران) ۳- مهران پناهی (خراسان شمالی) و شادمان عظیمی (فارس) ۵- حسین صفری (سمنان) و حبیب غلام پور (توابع تهران)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۸۷ امتیاز ۲- خراسان شمالی ۷۵ امتیاز ۳- گلستان ۷۴ امتیاز ۴- سمنان ۷۰ امتیاز ۵- فارس ۶۰ امتیاز ۶- خراسان شمالی ۲ ۵۴ امتیاز

 

کشتی آزاد :

۶۰ کیلوگرم: ۱- نوید میرزاپور (خراسان رضوی) ۲- محمدصفا خواجی (گلستان) ۳- موسی پرویزی (خراسان شمالی) و حسین قربان پور (کرمانشاه) ۵- علیرضا نبی زاده (سمنان) و جلال کوهساری (تهران)
۷۰ کیلوگرم: ۱- دولت مراد مرادزاده مقدم (خراسان شمالی) ۲- ناصر قربان پور (گلستان) ۳- مصطفی گلاوی (خراسان رضوی) و حسین کاکوئی (مازندران) ۵- عبداله برزگری (سمنان) ۶- الهیار داداری (خراسان شمالی)
۸۰ کیلوگرم: ۱- مصطفی پرویزی (خراسان شمالی) ۲- مهران داداشی (گیلان) ۳- فرهاد فلاح نژاد (مازندران) و هادی سلیمی (سمنان) ۵- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) و سید حسین سیدزاده (توابع تهران)
۹۰ کیلوگرم: ۱- حامد گرامی (تهران) ۲- عادل حق بین (گیلان) ۳- رشید صحرایی (خراسان شمالی) و حسن غفاری (فارس) ۵- ایمان خیری نصیرآبادی (سیستان و بلوچستان) و موسی آزمون (گلستان)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱- عیسی روایی (خراسان شمالی ۲- علیرضا خواجه زاده (گلستان) ۳- میلاد کمالی (خراسان شمالی) و بهروز ظاهری (توابع تهران) ۵- محمد قائدی (فارس) ۶- علی مهدی زاده (خراسان رضوی)
۱۰۰+ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل حاجی وند (فارس) ۲- سعید وافری (تهران) ۳- حمزه خوجه زاده (گلستان) و علیرضا حمزه نژاد (مازندران) ۵- ابوذر جعفری (خراسان رضوی) و رعوف قزل (سمنان)

رده بندی تیمی: ۱- گلستان ۸۵ امتیاز ۲- خراسان شمالی ۷۶ امتیاز ۳- تهران ۷۵ امتیاز ۴- خراسان شمالی ۷۳ امتیاز ۵- خراسان رضوی ۷۳ امتیاز ۶- مازندران ۶۳ امتیاز


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه