رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
  • کد خبر : ۹۷۲۰
  • چاپ خبر : برترین های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران مشخص شدند
در بخش آقایان؛

برترین های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران مشخص شدند

رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران با معرفی برترین تیم های شرکت کننده به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاههای کشوربا حضور ۲۷ تیم باشگاهی از سراسر کشور طی روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹ در دو بخش بانوان (۱۲تیم) و آقایان (۱۵تیم) در ورزشگاه تخصصی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران با معرفی برترین تیم های شرکت کننده در بخش آقایان به پایان رسید.

رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران با معرفی برترین تیم های شرکت کننده در بخش آقایان به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاههای کشوربا حضور ۲۷ تیم باشگاهی از سراسر کشور طی روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹ در دو بخش بانوان (۱۲تیم) و آقایان (۱۵تیم) در ورزشگاه تخصصی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

 

برترین نفرات و تیم های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران در بخش بانوان به شرح زیر است:

 

پرتاب وزنه

۱. شاهین مهردلان- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۲۰.۴۳ متر
۲. مرتضی ناظمی – شهر جهانی یزد- ۱۹.۴۷متر
۳. شاهین جعفری- سایپا- ۱۸.۵۸ متر
۴-مهدی صابری- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۱۶.۸۸ متر

 

پرش ارتفاع

۱. کیوان قنبرزاده – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۲.۱۹ متر
۲. مهدی خدادادی – گرجی صنعت سمنان- ۲.۰۶ متر
۳. محمد اختیارآبادی- شهرجهانی یزد- ۲.۰۰ متر

 

۶۰ متر

۱. حسن تفتیان – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۶.۵۴ ثانیه
۲. رضا قاسمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۶.۷۶ ثانیه
۳. علی قاسم بابایی – سایپا – ۶.۸۳ ثانیه
۴. مهران حسینی – گرجی صنعت سمنان – ۶.۸۶ ثانیه
۵. بنیامین یوسفی – عقاب نیروی هوایی – ۶.۹۸ ثانیه
۶. مهدی رضایی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۷.۰۳ ثانیه
۷. رضا بحرینی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۷.۰۷ ثانیه

 

۴۰۰ متر

۱. احسان طهماسبی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد- ۴۸.۹۸ ثانیه
۲. امید امیریان – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۴۹.۵۴ ثانیه
۳. منصور عفری – مقاومت خوزستان – ۴۹.۷۳ ثانیه
۴. محمدرضا بیگی-گرجی صنعت سمنان – ۴۹.۸۰ ثانیه
۵. محمد ماهی دشتی – شهر جهانی یزد – ۵۰.۱۰ ثانیه
۶. علی عباسپور – تکنیک خراسان شمالی – ۵۰.۵۴ ثانیه
۷. امیر مقدمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۵۰.۷۵ ثانیه
۸. حسن نیک نظر – شهر جهانی یزد – ۵۱.۰۴ ثانیه

 

پرش سه گام

۱. هادی مداحی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۵.۵۵ متر
۲. وحید صدیق – گرجی صنعت سمنان – ۱۵.۵۲ متر
۳. سید علی عقیلی – سایپا – ۱۵.۴۴ متر
۴. مجتبی زاهدی – سایپا – ۱۴.۹۹ متر
۵. میثم عبداله پور – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۳.۲۲ متر

 

۱۵۰۰ متر‌

۱. امیر مرادی – سایپا – ۳:۵۰.۹۴ دقیقه
۲. سید امیر زمانپور – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان‌- ۳:۵۲.۷۹ دقیقه
۳. مسلم نیادوست – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۳:۵۵.۳۱ دقیقه
۴. همایون همتی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۴:۰۰.۷۱ دقیقه
۵. پژمان یارولی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد- ۴:۰۳.۲۷ دقیقه
۶. عطا اسدی – ایران جوان بوشهر – ۴:۰۴.۴۵ دقیقه
۷. خلیل ناصری – سایپا – ۴:۰۵.۳۱ دقیقه
۸. مهدی لقمانی – سایپا – ۴:۰۷.۸۷ دقیقه

 

۵۰۰۰ متر پیاده روی

۱. حمیدرضا زورآوند – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۲۱:۳۴.۱۵ دقیقه
۲. امیرحسین اسدی منش – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۲۳:۲۵.۳۵ دقیقه
۳. علیرضا بختیاری – سایپا – ۲۳:۵۷.۶۲ دقیقه
۴. ابراهیم رحیمیان – سایپا – ۲۴:۴۴.۴۹ دقیقه
۵. محمدحسن الست – مقاومت تهران – ۲۵:۰۲.۷۴ دقیقه
۶. امیر زارعیان – راهین کردستان – ۲۸:۳۱.۱۸ دقیقه

 

۶۰ متر با مانع صدرنشین شد

۱. میلاد سیار – پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد – ۷.۹۶ ثانیه
۲. مسعود کامران – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۸.۰۱ ثانیه
۳. رضا بحرینی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۸.۱۳ ثانیه
۴. محمدحسین رفیعی- سایپا- ۸.۳۱ ثانیه
۵. سیدامیرحسین موسوی- عقاب نیروی هوایی- ۸.۷۰ ثانیه
۶. سپهر شورشی- سلکتور- ۸.۷۹ ثانیه
۷. عباس خدری- ایران جوان بوشهر- ۹.۲۸ ثانی

 

پرش با نیزه

۱. ارشیا مصدقی – پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد- ۴.۹۰ متر
۲. حسین فلاح – پلیمر خلیج فارس خرم آباد- ۴.۶۰ متر
۳. محمد معتمد نیا – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان -۴.۶۰ متر

 

۳۰۰۰ متر

۱. همایون همتی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد-۸:۴۱.۰۵ دقیقه
۲. مسلم نیادوست- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-۸:۴۲.۸۶ دقیقه
۳. جلیل ناصری – سایپا- ۸:۴۵.۴۷ دقیقه
۴. عطا اسدی -ایران جوان بوشهر- ۸:۴۷.۹۸ دقیقه
۵. پژمان کرزه‌ای- سلکتور- ۸:۵۱.۱۷ دقیقه
۶. امیرحسین صفری- شهرجهانی یزد- ۸:۵۳.۲۳ دقیقه
۷. امیر حسین کیوانلو- چاپاران ملارد- ۸:۵۹.۰۶ دقیقه
۸. سمیر اقبالی- علوم پزشکی ایران- ۸:۵۹.۵۸ دقیقه

 

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱. پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد- ۳:۲۱.۸۹ دقیقه
۲. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-۳:۲۴.۱۰ دقیقه
۳. شهرجهانی یزد – ۳:۲۵.۵۸ دقیقه
۴. عقاب نیروی هوایی- ۳:۳۱.۳۸ دقیقه
۵. راهین کردستان- ۳:۳۱.۷۸ دقیقه
۶. گرجی صنعت سمنان- ۳:۳۲.۸۲ دقیقه
۷. ایران جوان بوشهر- ۳:۳۴.۸۶ دقیقه
۸.سیمان اصفهان- ۳:۳۵.۵۹ دقیقه

 

۸۰۰ متر

۱. پژمان یارولی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱:۵۲.۴۶ دقیقه
۲. امیر مرادی – سایپا – ۱:۵۳.۸۴ دقیقه
۳. علی عالمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱:۵۴.۷۷ دقیقه
۴. سید امیر زمانپور – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱:۵۵.۸۷ دقیقه
۵. عبدالرحیم درزاده – سایپا – ۱:۵۶.۱۱ دقیقه
۶. مهدی خواجه صالحانی – گرجی صنعت سمنان – ۱:۵۷.۳۵ دقیقه
۷. محمد نادری بلداجی – عقاب نیروی هوایی – ۱:۵۸.۰۶ دقیقه
۸. علیرضا نوری- ایران جوان بوشهر- ۱:۵۸.۱۸ دقیقه

 

هفتگانه

۱. عرفان محمودی- پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۴۸۶۳ امتیاز
۲. سیدمحمد موسوی نژاد – ایران جوان بوشهر -۴۰۴۴ امتیاز
۳. محمدرضا اصلانی – شهرجهانی یزد – ۳۹۸۴ امتیاز
۴. حمید قرنجیک – گرجی صنعت سمنان – ۳۹۲۸ امتیاز
۵. جمیل شکیبا- سلکتور – ۳۶۸۲ امتیاز
۶. سیدمحمد اطیابی – دانشگاه علوم پزشکی ایران – ۳۶۷۳ امتیاز
۷. یاشار وقار- سلکتور – ۳۰۲۸ امتیاز
۸. محمدرضا مرادی- سیمان اصفهان- ۲۲۰۰ امتیاز

 

پرش طول

۱. حسن میهن دوست- ایران جوان بوشهر – ۷.۳۲ متر
۲. وحید صدیق – گرجی صنعت سمنان -۷.۲۴ متر
۳. میثم عبدالله پور- پلیمرخلیج‌فارس‌خرم‌آباد – ۷.۲۳ متر
۴. محمدرضا فیروزکوهی – گرجی صنعت سمنان – ۷.۰۵ متر
۵. مهدی تماری- ایران جوان بوشهر – ۶.۹۵ متر
۶. روح‌الله مصطفوی- شهر جهانی یزد – ۶.۹۲ متر
۷. محمدارزنده- سایپا – ۶.۷۵ متر
۸. مجتبی زاهدی- سایپا- ۶.۶۸ متر

 

نتایج نهایی تیمی / کاپ قهرمانی به پلیمر خلیج فارس رسید

۱. پلیمر خلیج‌فارس‌خرم‌آباد- ۱۳۱ امتیاز
۲. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۱۳ امتیاز
۳. سایپا – ۷۰ امتیاز
۴. گرجی صنعت سمنان – ۵۰ امتیاز
۵. شهرجهانی یزد – ۳۶ امتیاز
۶. ایران جوان بوشهر- ۳۵ امتیاز
۷. عقاب نیروی هوایی – ۱۵ امتیاز
۸. سلکتور- ۱۴ امتیاز

 

شایان ذکر است، این مسابقات با حضور تیم‌های مقاومت‌ خوزستان، علوم پزشکی، سلکتور، فولاد مبارکه‌سپاهان‌، شهر جهانی‌ یزد، ایرانجوان بوشهر، راهین کردستان، چاپاران، مقاومت تهران، گرجی صنعت، سیمان اصفهان، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، سایپا، نیروی هوایی و تکنیک خراسان شمالی در بخش آقایان برگزار شد.

برترین های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران مشخص شدند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه