رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
  • کد خبر : ۹۷۱۷
  • چاپ خبر : برترین های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران مشخص شدند
در بخش بانوان؛

برترین های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران مشخص شدند

رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران با معرفی برترین تیم های شرکت کننده به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاههای کشوربا حضور ۲۷ تیم باشگاهی از سراسر کشور طی روزهای ۱۰و ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹ در دو بخش بانوان (۱۲تیم) و آقایان (۱۵تیم) در ورزشگاه تخصصی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد. برترین نفرات و تیم های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران در بخش بانوان به شرح زیر است:

رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران با معرفی برترین تیم های شرکت کننده به پایان رسید.

رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران با معرفی برترین تیم های شرکت کننده به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاههای کشوربا حضور ۲۷ تیم باشگاهی از سراسر کشور طی روزهای ۱۰و ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹ در دو بخش بانوان (۱۲تیم) و آقایان (۱۵تیم) در ورزشگاه تخصصی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

برترین نفرات و تیم های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران در بخش بانوان به شرح زیر است:

 

۶۰ متر با مانع

۱. سارا ندافی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۸.۷۰ ثانیه
۲. فائزه طباطبایی – فولاد مبارکه سپاهان – ۹.۱۷ ثانیه
۳. پردیس عبدالمحمدی – باشگاه سداد – ۹.۱۹ ثانیه
۴. عارفه نیکبین – راهین کردستان – ۹.۶۷ ثانیه
۵. فاطمه ادبی – باشگاه سداد – ۹.۸۲ ثانیه
۶. الناز موسایی – باشگاه سداد – ۱۰.۲۹ ثانیه
۷- سمیرا خجسته – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۰.۳۰ ثانیه
۸- زهرا صفایی – معادن اردکان – ۱۰.۳۵ ثانیه

 

۱۵۰۰ متر

۱. مریم محمودی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۴:۵۰.۳۰ دقیقه
۲. فاطمه نصر – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۴:۵۱.۶۵ دقیقه
۳. حدیثه رئوف – پلیمر خلیج فارس خرم آباد- ۴:۵۲.۹۲ دقیقه
۴. سمیرا خداترس- پلیمر خلیج فارس خرم آباد- ۴:۵۶.۵۸ دقیقه
۵. بهاره جهان تیغ – باشگاه سداد – ۴:۵۸.۵۴ دقیقه
۶. فاطمه سیما شادکام – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۵:۰۴.۰۶ دقیقه
۷. عطیه بلوچی – معادن اردکان – ۵:۲۸.۲۹ دقیقه
۸. کوثر قاسمی – معادن اردکان – ۵:۲۸.۳۰ دقیقه

 

پرتاب وزنه

۱. الهام هاشمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۲.۶۸ متر
۲. ملینا رضایی ملک – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۲.۰۴ متر
۳. زهرا امیدوار – معادن اردکان – ۱۱.۶۵ متر
۴. فاطمه زهرا قربانیان – تکنیک خراسان شمالی – ۱۰.۹۰ متر
۵. سحر غلامی شیرازی – مقاومت بسیج تهران – ۱۰.۸۸ متر
۶. بهناز شریفیان – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۰.۷۶ متر
۷. حدیث السادات قسیسین – سلکتور – ۱۰.۶۲ متر
۸. مبینا میرزایی – سلکتور – ۱۰.۱۰ متر

 

پرش سه گام

۱. سارینا ساعدی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۲.۵۳ متر
۲. ریحانه مبینی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۲.۲۲ متر
۳. حدیث احمدی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۲.۱۶ متر
۴. مریم کاظمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۱.۷۰ متر
۵. پردیس عبدالمحمدی – باشگاه سداد – ۱۱.۳۱ متر
۶. ساناز امیری پور – باشگاه سداد – ۱۱.۲۱ متر
۷. نسا مرادی گروس – راهین کردستان – ۱۱.۱۷ متر

 

۴۰۰ متر

۱. مریم محبی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۵۷.۰۱ ثانیه
۲. کژان رستمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۵۷.۵۵ ثانیه
۳. الهام کاکلی – باشگاه سداد – ۵۸.۲۸ ثانیه
۴. فائزه نسایی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۵۸.۹۳ متر
۵. نگین ولی پور – فولاد مبارکه سپاهان – ۱:۰۰.۴۵ دقیقه
۶. نگین آذری عدالت – باشگاه سداد – ۱:۰۰.۷۳ دقیقه
۷. ساناز شاهپری – مقاومت خوزستان – ۱:۰۱.۳۸ دقیقه
۸. غزال گمار – راهین کردستان – ۱:۰۱.۵۰ دقیقه

 

۶۰ متر با مانع

۱. سارا ندافی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۸.۶۳ ثانیه
۲. پردیس عبدالمحمدی – باشگاه سداد – ۹.۲۴ ثانیه
۳. عارفه نیکبین – راهین کردستان – ۹.۵۷ ثانیه
۴. فاطمه ادبی – باشگاه سداد – ۹.۶۳ ثانیه
۵. سمیرا خجسته – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۰.۱۱ ثانیه
۶. الناز موسایی – باشگاه سداد – ۱۰.۳۴ ثانیه
۷. زهرا صفایی – معادن اردکان – ۱۰.۳۷ ثانیه

 

پرش ارتفاع

۱. مهدیه زعیمی – باشگاه سداد – ۱.۷۳ متر
۲. مبینا حسینی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱.۶۰ متر
۳. زهرا فرخ فال – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱.۵۵ متر
۴. مهیا نعیمی – باشگاه سداد – ۱.۵۰ متر
۵. کیانا کرمی وفا – معادن اردکان -۱.۵۰ متر
۶. سید مهدیه باقری امرپی – سلکتور -۱.۵۰ متر

 

پنجگانه

۱. مارال عطاردی -فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۳۰۳۴ امتیاز
۲. سمیرا خجسته – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۲۹۱۱ امتیاز
۳. زهرا رضایی – معادن اردکان – ۲۵۱۷ امتیاز
۴. مونا بهرام – راهین کردستان – ۲۵۰۹ امتیاز
۵. لیلا یاری – سلکتور – ۲۲۹۱ امتیاز
۶. الناز موسایی – باشگاه سداد – ۲۰۰۰ امتیاز
۷. فائزه طباطبایی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۹۴۲ امتیاز
۸. آوا چهارتنگی – مقاومت خوزستان – ۱۷۲۰ امتیاز

 

۳۰۰۰ متر پیاده روی

۱. زهرا جعفر آبادی – باشگاه سداد – ۱۵:۳۳.۸۱ دقیقه
۲. فاطمه زهرا قلعه نوعی – باشگاه سداد – ۱۶:۲۲.۸۹ دقیقه
۳. سیما هراتی – معادن اردکان – ۱۸:۴۸.۷۰ دقیقه
۴. ویدا عباسیان – راهین کردستان – ۲۰:۲۷.۵۴ دقیقه
جعفرآبادی با ثبت زمان ۱۵:۳۳.۸۱ دقیقه ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورددار این ماده شد. رکورد پیشین این ماده (۱۵:۴۳.۶۴ دقیقه- ۱۳۸۴/۷/۳) متعلق به آمنه صفوی بود.

 

۶۰ متر

۱. فائزه نسایی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۷.۵۸ ثانیه
۲. دلنیا بیگمجانی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۷.۵۹ ثانیه
۳. فائزه آشورپور – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۷.۷۴ ثانیه
۴. ساناز امیری پور – باشگاه سداد – ۷.۷۶ ثانیه
۵. کژان رستمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۷.۸۱ ثانیه
۶. فرونوش آقایی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۷.۹۴ ثانیه
۷. آذر جوانمرد – سلکتور – ۷.۹۶ ثانیه
۸. سمانه مسگری – سیمان اصفهان – ۸.۰۲ ثانیه

 

پرش با نیزه

۱. مهسا میرزاطبیبی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۳.۹۰ متر
۲. سمیرا کردعلی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۳.۳۰ متر
۳. فاطمه خدایی – باشگاه سداد – ۲.۹۰ متر
۴. کیمیا فراهانی – معادن اردکان – ۲.۷۰ متر
مهسا میرزا طبیبی رکورددار پرش با نیزه کشور توانست با ثبت حدنصاب ۳.۹۰ متر رکورد ملی این ماده را که ( با رکورد ۳.۸۰ متر) متعلق به خودش بود بهبود بخشد.

 

۸۰۰ متر

۱. تکتم دستاربندان – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۲:۱۴.۱۸ دقیقه
۲. مریم محمودی – فولاد مبارکه سپاهان – ۲:۱۴.۳۱ دقیقه
۳. حدیثه رئوف – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۲:۱۸.۲۳ دقیقه
۴. لیلا جوانمرد – راهین کردستان – ۲:۲۱.۱۰ دقیقه
۵. نگین ولی پور – فولاد مبارکه سپاهان – ۲:۲۲.۳۵ دقیقه
۶. نگین آذری عدالت – باشگاه سداد – ۲:۲۶.۷۹ دقیقه
۷. نیلوفر رضایی – سلکتور – ۲:۲۶.۸۸ دقیقه
۸. ستایش یزدانی – تکنیک خراسان شمالی – ۲:۲۷.۶۲ دقیقه

 

۳۰۰۰ متر

۱. فاطمه نصر – فولاد مبارکه سپاهان – ۱۰:۲۷.۹۰ دقیقه
۲. بهاره جهان تیغ – باشگاه سداد – ۱۰:۴۵.۴۳ دقیقه
۳. فرحناز رایزن – فولاد مبارکه سپاهان – ۱۰:۵۲.۴۹ دقیقه
۴. سمیرا خدا ترس – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۰:۵۳.۳۶ دقیقه
۵. پریچهر شاهی – باشگاه سداد – ۱۱:۰۹.۵۴ دقیقه
۶. فاطمه سیما شادکام – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۱:۱۸.۵۱ دقیقه
۷. کوثر قاسمی – معادن اردکان – ۱۱:۴۰.۷۸ دقیقه
۸. زهرا رضایی – تکنیک خراسان شمالی – ۱۱:۴۳.۸۸ دقیقه

 

پرش طول

۱. ریحانه مبینی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۶.۰۹ متر
۲. سمانه کوهکن – معادن اردکان – ۵.۶۰ متر
۳. الهه رحیمی فر – باشگاه سداد – ۵.۵۳ متر
۴. فرنوش آقایی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۵.۳۳ متر
۵. کیمیا پور خلخالی – باشگاه سداد – ۵.۳۲ متر
۶. مهسا ملایی – معادن اردکان – ۵.۳۰ متر
۷. حدیث احمدی – فولاد مبارکه سپاهان – ۵.۲۸ متر
۸. نسا مرادی گروس – راهین کردستان‌ – ۵.۲۶ متر

ریحانه مبینی که پس از سالها رکورد پرش طول فضای باز را از آن خود کرده بود، امروز در جریان مسابقات داخل سالن قهرمانی باشگاههای کشور، با ثبت رکورد ۶.۰۹ متر ضمن ایستادن بر سکوی نخست، رکورد ملی این ماده را بعد از ۱۳ سال شکست. رکورد قبلی این ماده (با ۵.۸۹متر- سال ۸۶) در دست مهسا معتمدی بود.

 

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱. پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۳:۵۸.۷۳ دقیقه
۲. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۴:۰۳.۳۷ دقیقه
۳. باشگاه سداد – ۴:۰۳.۹۷ دقیقه
۴. راهین کردستان – ۴:۲۲.۸۵ دقیقه
۵. سلکتور – ۴:۲۶.۵۴ دقیقه
۶. معادن اردکان- ۴:۳۱.۷۰ دقیقه
۷. مقاومت خوزستان- ۴:۳۲.۸۳ دقیقه
۸.ایران جوان بوشهر- ۴:۴۵.۱۱ دقیقه

 

نتایج نهایی تیمی / تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد کاپ قهرمانی را به خانه برد.

۱. پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۲۰۵ امتیاز
۲. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۲۹ امتیاز
۳. باشگاه سداد – ۱۲۴ امتیاز
۴. معادن اردکان یزد – ۴۸ امتیاز
۵. راهین کردستان – ۳۰ امتیاز
۶. سلکتور – ۱۸ امتیاز
۷. تکنیک خراسان شمالی – ۷ امتیاز
۸. مقاومت خورستان – ۵ امتیاز

 

شایان ذکر است، این مسابقات با حضور تیم‌های راهین کردستان، معادن اردکان، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، مقاومت تهران، مقاومت خوزستان، ایران جوان بوشهر، سلکتور، آرارات اصفهان، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، سیمان اصفهان، سداد و تکنیک خراسان شمالی در بخش بانوان برگزار شد.

 

برترین های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های ایران مشخص شدند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه