رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 18 اردیبهشت 1398 - 22:56
  • کد خبر : ۴۹۵۱
  • چاپ خبر : بدمینتون باز دیواندره ای در میان برترین های ایران به تورنمنت بین المللی آذربایجان راه یافت

بدمینتون باز دیواندره ای در میان برترین های ایران به تورنمنت بین المللی آذربایجان راه یافت

دومین مرحله از رقابتهای رنکینگ بدمینتون مردان بزرگسال ایران به میزبانی استان زنجان با معرفیدو ورزشکار کردستانی و کرمانشاهی بعنوان نفرات برتر به پایان رسید.

بدمینتون باز دیواندره ای با حضور در میان برترین های انتخابی تیم ملی ایران برای حضور در تورنمنت بین المللی آذربایجان قرار گرفت.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

بدمینتون باز دیواندره ای با حضور در میان برترین های انتخابی تیم ملی ایران برای حضور در تورنمنت بین المللی آذربایجان قرار گرفت.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون کشورمان به منظور شرکت در رقابتهای بین المللی بدمینتون جمهوری آذربایجان، در روزهای پانزدهم لغایت هفدهم اردیبهشت ماه جاری در تهران و سمنان برگزار شد و بازیکنان برتر این پیکارها شناخته شدند.

 

------------------------------------

در قسمت آقایان رده سنی بزرگسالان سروش اسکندری از زنجان، مهران شهبازی از کردستان و امیر جباری از همدان با برتری برابر حریفان خود به مسابقات بین المللی بدمینتون جمهوری آذربایجان راه یافتند.

در قسمت جوانان نیز علیرضا کرمی از تهران با برتری برابر حریفان خود از دیگر بازیکنان اعزامی به این رقابتها گردید.

در قسمت بانوان و رده سنی بزرگسالان، ثریا آقایی، ثمین عابد خجسته و پریا اسکندری از تهران با برتری برابر حریفان خود به عنوان منتخبین این رده سنی شناخته شدند و به این مسابقات راه یافتند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

نسیم صفایی از تهران در قسمت جوانان نیز با پیروزی برابر حریفان خود به عنوان بازیکنان راه یافته به مسابقات بین المللی بدمینتون جمهوری آذربایجان شناخته شد.

مسابقات بین المللی بدمینتون جمهوری آذربایجان در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم خرداد ماه سال جاری در این کشور برگزار می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی