رفتن به بالا
  • شنبه - 11 اسفند 1397 - 12:04
  • کد خبر : ۴۰۳۶
  • چاپ خبر : بانوان بسکتبالیست کردستانی صعود خود را به سوپر لیگ ایران قطعی کردند

بانوان بسکتبالیست کردستانی صعود خود را به سوپر لیگ ایران قطعی کردند

بانوان بسکتبالیست کردستانی با پیروزی مقابل نماینده قزوین در دور رفت و برگشت به عنوان اولین تیم صعود کننده به لیگ برتر ایران شناخته شدند.

  بانوان بسکتبالیست کردستانی با پیروزی مقابل نماینده قزوین صعود خود را به سوپر لیگ ایران قطعی کردند. به گزارش یاریزان؛ مرحله پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک بانوان کشور به میزبانی مشهد در حال برگزاری است و نماینده کردستان با شکست تیم قزوین در دور رفت و برگشت به عنوان اولین تیم […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

بانوان بسکتبالیست کردستانی با پیروزی مقابل نماینده قزوین صعود خود را به سوپر لیگ ایران قطعی کردند.

به گزارش یاریزان؛ مرحله پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک بانوان کشور به میزبانی مشهد در حال برگزاری است و نماینده کردستان با شکست تیم قزوین در دور رفت و برگشت به عنوان اولین تیم صعود کننده به لیگ برتر بسکتبال بانوان باشگاه های کشور شناخته شد.

 

------------------------------------

تیم خانه بسکتبال کردستان در مرحله پلی آف لیگ دسته یک بسکتبال بانوان با شکست تیم های هیرو تهران و شورا و شهرداری قزوین به مرحله نهایی رسید و به عنوان اولین تیم صعود خود را به لیگ برتر فصل ۹۸ – ۹۹ مسجل کرد.
بلند قامتان کردستانی در اولین بازی مرحله پلی آف در قزوین به مصاف هیرو تهران رفتند و در دو بازی رفت و برگشت توانستند با نتایج ۷۱ بر ۴۷ و ۸۲ بر ۴۳ حریف خود را از پیش رو بردارند.
شاگردان سروه ضرغامیان در دومین بازی خود در مرحله پلی آف در مشهد با شورا و شهرداری قزوین دیدار کردند و با شکست این تیم در بازی های رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی رسیدند و صعود خود را با برد در این بازی به لیگ برتر مسجل کردند.
در مرحله پلی آف هشت تیم شهید بهشتی تهران، خانه بسکتبال کردستان، بارمان مشهد، شورا و شهرداری قزوین، نفت بندرعباس، جم شهرکرد با هم به رقابت می پردازند.
گفتنی است، بازی بارمان مشهد و نفت بندرعباس به بازی سوم کشیده شد و برنده این بازی حریف بانوان بسکتبالیست کردستانی در مرحله نهایی خواهد بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی