رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 فروردین 1401 - 15:20
  • کد خبر : ۱۲۲۰۴
  • مشاهده :  497 بازدید
  • چاپ خبر : الینا رحیمی عضو تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان ایران شد

الینا رحیمی عضو تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان ایران شد

جمعه شانزدهم فروردین ماه روز سرنوشت سازی برای بانوان پینگ پنگ باز در رقابت های انتخابی تیم ملی دختران نوجوان خواهد بود.

مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان ایران برای تعیین پنجمین ملی پوش اعزامی به مسابقات جهانی با انتخاب الینا رحیمی پینگ پنگ باز مهابادی به پایان رسید.

مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان ایران برای تعیین پنجمین ملی پوش اعزامی به مسابقات جهانی با انتخاب الینا رحیمی پینگ پنگ باز مهابادی به پایان رسید.
به گزارش یاریزان؛ الینا رحیمی پینگ پنگ باز مهابادی در آخرین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان تنیس روی میز ایران، با کسب سه پیروزی و بیشترین امتیاز به عنوان پنجمین عضو تیم ملی بزرگسالان جهت حضور در رقابت های تیمی قهرمانی جهان ۲۰۲۲ انتخاب شد.

گفتنی است این رقابت ها از ۲۵ فروردین ماه به مدت دو روز در آکادمی امیر احتشام زاده مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.
لازم به توضیح است پیش از این ندا شهسواری از کرمانشاه، شیما صفایی از همدان، پریناز حاجیلو از استان البرز و مهشید اشتری از مشهد، جواز حضور در تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران را کسب کرده بودند و با انتخاب الینا رحیمی، لیست نفرات اعزامی به مسابقات جهانی کامل شد.

گفتنی است در مرحله پنجم رقابت های انتخابی، سرور شلماشی از مهاباد، الینا رحیمی را به عنوان مربی همراهی می کرد.

نکته جالب توجه در مورد انتخاب الینا رحیمی به عنوان عضو تیم ملی بانوان ایران، تمجید کانال اطلاع رسانی “صدای پینگ پنگ ایران” از این ملی پوش مهابادی است:

((نماینده هوپس (نونهالان) ایران در سال ۲۰۱۶ ، عضو تیم ملی بزرگسالان در سال ۲۰۲۲ شد))

با پایان گرفتن آخرین مرحله از انتخابی تیم ملی بزرگسالان، الینا رحیمی دختر ۱۶ ساله مهابادی عضو جدید تیم ملی بزرگسالان شد.
الینا رحیمی از منطقه مرزی و کمتر برخوردار مهاباد، از شاگردان اسماعیل درویشی مربی جوان و سازنده مهابادی از استان آذربایجان غربی است.
خانواده الینا (پدر و مادر) و هیات های استان و شهرستان، از بزرگترین حامیان این دختر شایسته برای مطرح شدن او در سطوح ملی بوده و مربیان ملی و باشگاهی نیز در سال های اخیر زحمات زیادی را برای ارتقای این ورزشکار متحمل شده اند.
الینا با شیوه بازی دفاعی- حمله ای، در صورت برخورداری از تجارب بین المللی و حمایت فدراسیون به منظور ارتقایش در رنکینگ جهانی بزرگسالان، می تواند به سرمایه ای ارزشمند برای کشورمان تبدیل گردد.

نتایج کامل الینا رحیمی در مرحله پنجم انتخابی تیم ملی بانوان ایران:
دور اول:
فاطمه یاری ۳ – الینا رحیمی ۰

دور دوم:
استراحت

دور سوم:
سارا شهسواری ۰ – الینا رحیمی ۳

دور چهارم:
فاطمه جمالی فر ۱ – الینا رحیمی ۳

دور پنجم:
الینا رحیمی ۳ – مریم فرعی ۰


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه