رفتن به بالا
  • جمعه - 4 شهریور 1401 - 15:38
  • کد خبر : ۱۳۳۳۲
  • مشاهده :  355 بازدید
  • چاپ خبر : المپیاد دانش آموزی ووشو در بخش دختران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید

المپیاد دانش آموزی ووشو در بخش دختران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید

نفرات برتر چهار وزن تیم ملی ووشوی جوانان ایران در بخش ساندای دختران مشخص شدند.

مسابقات بخش دختران سی و هشتمین دوره المپیاد دانش آموزی ووشو سراسر کشور با معرفی نفرات به کار خود پایان داد.

مسابقات بخش دختران سی و هشتمین دوره المپیاد دانش آموزی ووشو سراسر کشور با معرفی نفرات به کار خود پایان داد.

به گزارش یاریزان؛ سی و هشتمین دوره المپیاد دانش آموزی ووشو در دو بخش تالو و ساندا دختران از روز سه‌ شنبه یکم شهریور ماه به میزبانی البرز رسما آغاز شده بود، شب گذشته با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

 

لیست اسامی نفرات برتر المپیاد دانش آموزی ووشو در بخش دختران به شرح ذیل است:

 

در بخش ساندا

 

در وزن ۳۹- کیلوگرم
۱.مهشید شایاری از کرمانشاه
۲.شادی حسین زاده از مازندران
۳.زهرا زمانی از اردبیل و یاسمن جلیلی از خوزستان (سوم مشترک)

 

در وزن ۴۲- کیلوگرم
۱.فاطمه زهرا ملامیری از مازندران
۲.متینا مددیان از آذربایجان شرقی
۳.آیناز یوسفی‌نیا از خوزستان و پرنیان زادزیده از گیلان (سوم مشترک)

 

در وزن ۴۵- کیلوگرم
۱.مریم نائیچی ازمازندران
۲.ستایش قربانی از فارس
۳.هدیه جهاندار ملک آبادی ازاصفهان و نرگس نوعی از خراسان رضوی (سوم مشترک)

 

در وزن ۴۸- کیلوگرم
۱.ساغر حسین زاده از مازندران
۲.کیمیا قاسمی از خوزستان
۳.کوثر زارع از خراسان رضوی و حدیث جهانداراز اصفهان (سوم مشترک)

 

در وزن ۵۲- کیلوگرم
۱.غزل ایوبی از مازندران
۲.دیانا کیانی از خوزستان
۳.نگار کریم زاده از چهارمحال و بختیاری و مبینا فرهادی فرد از کهگیلویه و بویراحمد (سوم مشترک)

 

 

در بخش تالو

 

چانگ چوان
۱.ستایش تک فلاح از البرز
۲.کتایون سپهری از اصفهان
۳.فاطمه محمدی از فارس

 

گون شو
۱.ستایش تک فلاح از البرز
۲.کتایون سپهرجون از اصفهان
۳.زهرا محمدی از تهران و مینا شکرانز از فارس (سوم مشترک)

 

جین شو
۱.فاطمه محمدی از البرز
۲.نوا معینی از مازندارن
۳.ریحانه نریمانی از آذربایجان شرقی

 

 

چیانگ شو
۱.نوا معینی از مازندران
۲.ریحانه نریمانی از آذربایجان شرقی
۳.طوبی احمدی از تهران

 

نن گوئن
۱.هستی صدیقی از اصفهان
۲.رقیه عنافچه از خوزستان
۳.زهرا هاشمی از چهارمحال و بختیاری و ستایش اشکور از مازندارن (سوم مشترک)

 

نن دائو
۱.هستی صدیقی از اصفهان
۲.ستایش اشکور از مازندارن
۳.رقیه عنافچه از خوزستان

 

دائو شو
۱.ستایش تک فلاح از البرز
۲.مبینا شکرائی از فارس
۳.کتایون سپرجو از اصفهان

 

تای چی چوان
۱.درسا قاسمی از اصفهان
۲.مبینا مهرابی از یزد
۳.دنیا قاسمی از خراسان رضوی

 

تای چی شان
۱.مبینا مهرابی از یزد
۲.درسا قاسمی از اصفهان
۳.دنیا قاسمی از خراسان رضوی

 

نان چوان
۱.هستی صدیقی از اصفهان
۲.حانیه غمخوار از خراسان رضوی
۳.رقیه عنافچی از خوزستان

 

رده بندی تیمی
۱.مازندارن با ۵ طلا، ۳ نقره و یک برنز
۲.اصفهان با ۴ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز
۳.البرز با ۳ طلا

 

در این مسابقات ۲۰۸ ورزشکار و مربی از ۲۳ استان حضور داشتند.

پیش‎تر پیکارهای بخش آقایان از ۲۶ لغایت ۲۹ مردادماه برگزار شده بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه