رفتن به بالا
  • جمعه - 20 آبان 1401 - 21:23
  • کد خبر : ۱۴۱۵۳
  • چاپ خبر : اسامی نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی زیر ۲۱ سال کاراته پسران

اسامی نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی زیر ۲۱ سال کاراته پسران

لیست اسامی نفرات برتر راه یافته به اردوی تیم ملی کاراته در رده سنی زير ۲۱ سال پسران و وزن ۵۵- بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسيا مشخص شد. به گزارش یاریزان؛ مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته رده سنی زیر ۲۱ سال پسران و وزن ۵۵- بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ ازبکستان امروز در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر هر رده نیز مشخص شدند. در وزن ۵۵- بزرگسالان پوریا اقدسی از استان البرز به عنوان نفر برتر تیم ملی بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ انتخاب شد. در این وزن اقدسی ۳ پیروزی و یک مساوی مقابل بهنام دهقان زاده بدست آورد که در مسابقه پایانی (ششم) اقدسی در حالی که ۳ بر ۲ جلو بود، دهقان زاده شیکاک شد و اقدسی نیز به عنوان نفر برتر انتخاب شد. معرفی نفرات راه یافته به اردوی زیر ۲۱ سال پسران لیست اسامی نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی امید به شرح زیر است: وزن ۶۰- : مرتضی کریمی از استان البرز و محمد حسین شیرصفت از استان فارس وزن ۶۷- : هادی کیانی از استان آذربایجان غربی و رضا بشارتی کیا از استان کرمانشاه وزن ۸۴- : محمد مهدی مهاجری از استان کرمان وزن ۸۴+ : محمود نعمتی از استان قم لازم به یادآوری است که پیش از این محمد گودرزیان از استان لرستان به عنوان نفر برتر وزن ۵۵- و علیرضا حیدری از استان مرکزی به عنوان نماینده وزن ۷۵- رده زیر ۲۱ سال پسران در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شده بودند. سعید نصراللهی به عنوان سرپرست، علیرضا کتیرایی به عنوان سرمربی، حمیدرضا فرهادی (از کرمانشاه)، ابوالقاسم پایدار و حسین کوهی (بدنساز) به عنوان مربی در تیم ملی امید مشغول به فعالیت هستند. شایان ذکر است؛ رقابت های کاراته قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ نیز از ۲۵ الی ۲۹ آذر ماه در تاشکند ازبکستان برگزار می شود.

لیست اسامی نفرات برتر راه یافته به تیم ملی کاراته در رده سنی زیر ۲۱ سال پسران و وزن ۵۵- بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شدند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

لیست اسامی نفرات برتر راه یافته به اردوی تیم ملی کاراته در رده سنی زیر ۲۱ سال پسران و وزن ۵۵- بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته رده سنی زیر ۲۱ سال پسران و وزن ۵۵- بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ ازبکستان امروز در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر هر رده نیز مشخص شدند.

 

------------------------------------

در وزن ۵۵- بزرگسالان پوریا اقدسی از استان البرز به عنوان نفر برتر تیم ملی بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ انتخاب شد. در این وزن اقدسی ۳ پیروزی و یک مساوی مقابل بهنام دهقان زاده بدست آورد که در مسابقه پایانی (ششم) اقدسی در حالی که ۳ بر ۲ جلو بود، دهقان زاده شیکاک شد و اقدسی نیز به عنوان نفر برتر انتخاب شد.
معرفی نفرات راه یافته به اردوی زیر ۲۱ سال پسران

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی امید به شرح زیر است:

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

وزن ۶۰- : مرتضی کریمی از استان البرز و محمد حسین شیرصفت از استان فارس
وزن ۶۷- : هادی کیانی از استان آذربایجان غربی و رضا بشارتی کیا از استان کرمانشاه
وزن ۸۴- : محمد مهدی مهاجری از استان کرمان
وزن ۸۴+ : محمود نعمتی از استان قم

 

لازم به یادآوری است که پیش از این محمد گودرزیان از استان لرستان به عنوان نفر برتر وزن ۵۵- و علیرضا حیدری از استان مرکزی به عنوان نماینده وزن ۷۵- رده زیر ۲۱ سال پسران در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شده بودند.

سعید نصراللهی به عنوان سرپرست، علیرضا کتیرایی به عنوان سرمربی، حمیدرضا فرهادی (از کرمانشاه)، ابوالقاسم پایدار و حسین کوهی (بدنساز) به عنوان مربی در تیم ملی امید مشغول به فعالیت هستند.

شایان ذکر است؛ رقابت های کاراته قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ نیز از ۲۵ الی ۲۹ آذر ماه در تاشکند ازبکستان برگزار می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی