رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  • کد خبر : ۱۰۴۸۴
  • چاپ خبر : اسامی بازیکنان اعزامی به پنجره سوم کاپ آسیایی بسکتبال اعلام شد
از سوی سرمربی کرمانشاهی؛

اسامی بازیکنان اعزامی به پنجره سوم کاپ آسیایی بسکتبال اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی آقایان کشورمان در حاشیه تمرین ملی‌پوشان، پیش از اعزام به پنجره سوم مسابقات انتخابی کاپ آسیا اظهار داشت: ما در بازی مقابل تیم‌های عربستان و قطر خارج از ایران مشکل داریم و روی این تیم‌ها حساس شده‌ایم، در حالی که با نصف ظرفیت تیم ملی می‌توانیم آن‌ها را در ایران شکست بدهیم. سرمربی تیم ملی بسکتبال اضافه کرد: قطر نسبت به پنجره قبلی مسابقات تیم بهتری شده و چند بازیکن خارجی به ترکیب این تیم اضافه شده‌اند. با این حال انگیزه بازیکنان ما نیز بسیار متفاوت است و بازیکنان باتجربه‌ای به ما اضافه شده‌اند که می‌توانند در بحران‌ها، تیم را به خوبی پیش ببرند. ما در گروه خود، تیم صدرنشین هستیم و به المپیک نیز صعود کرده‌ایم. در این شرایط، ایجاد انگیزه در بازیکنان برای مقابله با تیم‌هایی مثل عربستان و قطر بسیار سخت است.

سرمربی کرمانشاهی اسامی ۱۳ بازیکن اعزامی تیم ملی بزرگسالان بسکتبال ایران را جهت شرکت در مسابقات انتخابی پنجره سوم کاپ آسیایی اعلام کرد.

سرمربی کرمانشاهی اسامی بازیکنان اعزامی تیم ملی بزرگسالان بسکتبال ایران را جهت شرکت در مسابقات انتخابی پنجره سوم کاپ آسیایی اعلام کرد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بسکتبال، اسامی ۱۳ بازیکن اعزامی تیم ملی بزرگسالان جهت حضور در مسابقات انتخابی پنجره سوم کاپ آسیایی که مقرر است در کشور اردن برگزار گردد از سوی مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران اعلام شد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی بسکتبال بزرگسالان ایران به شرح زیر است:

۱-روزبه ارغوان
۲-پویان جلال پور
۳-محمد جمشیدى
۴-سیناواحدی
۵-محمد حسن زاده
۶-حامدحسین زاده
۷-سعیدداورپناه
۸-مایک رستم پور
۹-نوید رضایی فر
۱۰-صمد نیکخواه بهرامى
۱۱-ارسلان کاظمی
۱۲-آرون گرامى پور
۱۳-بهنام یخچالى

ملی‌پوشان بسکتبال ایران بامداد روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه ساعت ۵:۴۵ تهران را به مقصد امان جهت حضور در مسابقات پنجره سوم انتخابی کاپ آسیایی ۲۰۲۱ ترک خواهند کرد.
شایان ذکر است، تمرین امروز صبح ملی‌پوشان فقط با حضور نفرات منتخب اعلام شده برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه