رفتن به بالا
  • سه شنبه - 22 تیر 1400 - 13:17
  • کد خبر : ۱۰۹۶۸
  • چاپ خبر : اردوی مشترک روئینگ بانوان مهاباد و مریوان در دریاچه سد مهاباد برگزار شد
زیر نظر طاهر کبوتری؛

اردوی مشترک روئینگ بانوان مهاباد و مریوان در دریاچه سد مهاباد برگزار شد

به گزارش یاریزان؛ اردوی مشترک دختران قایقران مهاباد و مریوان در دریاچه سد مهاباد طی روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ تیرماه انجام شد و پاروزنان تمرینات خود را تحت نظر طاهر کبوتری مربی روئینگ انجام دادند. این اردوی مشترک به همت هیات قایقرانی مهاباد به ریاست بهمن تدین برنامه‌ریزی و اجرا شد. هیات‌های قایقرانی مهاباد و مریوان قرار است تفاهم‌نامه‌ای در راستای تعامل و همکاری‌های بیشتر با توجه به نقاط مشترک آب و هوایی و نزدیکی مسافت در راستای رشد قایقرانی هر دو طرف داشته باشند.

با همکاری مشترک هیات‌های قایقرانی استان کردستان و آذربایجان غربی اردوی مشترکی بین بانوان روئینگ سوار مهاباد و مریوان برگزار شد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

با همکاری مشترک هیات‌های قایقرانی استان کردستان و آذربایجان غربی اردوی مشترکی بین بانوان روئینگ سوار مهاباد و مریوان برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ اردوی مشترک دختران قایقران مهاباد و مریوان در دریاچه سد مهاباد طی روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ تیرماه انجام شد و پاروزنان تمرینات خود را تحت نظر طاهر کبوتری مربی روئینگ انجام دادند.

این اردوی مشترک به همت هیات قایقرانی مهاباد به ریاست بهمن تدین برنامه‌ریزی و اجرا شد.

هیات‌های قایقرانی مهاباد و مریوان قرار است تفاهم‌نامه‌ای در راستای تعامل و همکاری‌های بیشتر با توجه به نقاط مشترک آب و هوایی و نزدیکی مسافت در راستای رشد قایقرانی هر دو طرف داشته باشند.

شایان ذکر است؛ طاهر کبوتری بعنوان مربی هدایت تیم های ملی جوانان و بزرگسالان روئینگ ایران را برعهده داشته است.


 

------------------------------------

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی