رفتن به بالا
  • سه شنبه - 12 دی 1402 - 11:55
  • کد خبر : ۱۷۴۱۷
  • چاپ خبر : اردوی زمستانی تیم ملی آبهای آرام الف در پنج استان ادامه خواهد داشت
با حضور ورزشکاران کرمانشاهی؛

اردوی زمستانی تیم ملی آبهای آرام الف در پنج استان ادامه خواهد داشت

به گزارش یاریزان؛ دریاچه آزادی امروز ۸ شهریور ماه میزبان آخرین روز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی با برگزاری رقابت های رشته آبهای آرام آقایان بود. میزبان این دوره از مسابقات هیات قایقرانی استان تهران بود و رقابت‌ها در دریاچه آزادی انجام شد. در رشته آبهای آرام بخش آقایان این رقابت‌ها، ۴۱ ورزشکار از استان‌های هرمزگان، گیلان، بوشهر، خوزستان، مازندران، قزوین، کرمانشاه، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، همدان، قم، اصفهان و کردستان دراین دوره حضور داشتند. مسابقات رشته آبهای آرام در مواد کایاک و کانوی ۲۰۰ و ۵۰۰ متر برگزار شد. در کایاک ۵۰۰ متر آریا سفیدگراز تهران مقام اول، تحسین لطفی از کردستان مقام دوم و امیرعلی محمد زاده از مازندران مقام سوم را به دست آوردند. در کایاک ۲۰۰ متر کیان دریانی از تهران و امیر حسین حق پناه از مازندران به طور مشترک مدال طلا، امیر حسین شیرزادی از گیلان مدال نقره و امیرمهدی سرخوش از آذریجان غربی مدال برنز را به دست آوردند. در کانوی ۵۰۰ متر سید پارسا علیان از مازندران، ارشیا اقلیمی از گیلان و ابوالفضل آدین از بوشهر به ترتیب اول تا سوم شدند. در کانوی ۲۰۰ متر نیز محمد عقیلی از همدان مقام اول، رضا عرجی از مازندران مقام دوم و آرمان بامشاد از تهران مقام سوم را به دست آوردند. در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان تهران برگزار شد.

اردوی زمستانی تیم ملی آبهای آرام الف با هدایت مربیان و دستیاران در پنج استان تهران، خوزستان، گلستان، گیلان و مازندران دنبال می‌شود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

اردوی زمستانی تیم ملی آبهای آرام الف با هدایت مربیان و دستیاران در پنج استان تهران، خوزستان، گلستان، گیلان و مازندران دنبال می‌شود.

به گزارش یاریزان؛ اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان و آقایان که از ۲۸ آذر با هدف حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک پاریس در دریاچه آزادی آغاز شده بود از امروز ۱۲ دی در پنج استان با حضور ملی‌پوشان و هدایت مربیان و دستیاران ادامه پیدا می‌کند.

 

------------------------------------

 

اردوی زمستانی تیم ملی آبهای آرام الف تا ۴ بهمن‌ماه در استان‌های تهران، خوزستان، گلستان، گیلان و مازندران دنبال خواهد شد.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در استان تهران هدیه خیرآبادی و مائده شورگشتی از تهران در بخش کانوکانادایی بانوان تمرینات خود را تحت نظر رعنا بهلولی کمک مربی انجام می‌دهند.

 

در استان خوزستان شهرستان دزفول هیوا افضلی از کرمانشاه در بخش کانوکانادایی بانوان و شهلا بهروزی‌راد از کرمانشاه در بخش پاراکانو تمرینات خود را تحت نظر مهسا مجللی مربی و سرپرست ادامه می‌دهند.

 

در استان گلستان شهرستان بندر ترکمن عادل مجللی از گلستان و سیدکیا اسکندانی از تهران در بخش کانوکانادایی آقایان تحت نظر دامون صادقی دستیار مربی و علی اصولی به عنوان سرپرست اردو می‌زنند.

 

در استان گیلان شهرستان بندرانزلی علی آقامیرزایی و پیمان قویدل از گیلان در بخش کایاک آقایان و الناز شفیعیان و تانیا کارگر‌پور از گیلان و کیانا کمال‌زاده از هرمزگان در بخش کایاک بانوان با هدایت آرش بصارت‌دار مربی آقایان، الهه خوارزمی مربی بانوان و عباس صیادی سرپرست اردو تمرینات خود را ادامه می‌دهند.

 

در استان مازندران شهرستان بابلسر محمدنبی رضایی از مازندران در بخش کانوکانادایی آقایان تمرینات خود با هدایت ایمان پورعزیز مربی و سرپرست انجام خواهد داد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی