رفتن به بالا
  • شنبه - 12 آذر 1401 - 11:18
  • کد خبر : ۱۴۳۲۹
  • مشاهده :  475 بازدید
  • چاپ خبر : اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان از ۱۷ آذرماه آغاز می شود

اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان از ۱۷ آذرماه آغاز می شود

نتایج المپیاد استعدادهای برتر کشتی فرنگی نونهالان ایران در تهران مشخص شد و در پایان تیم استان خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت. به گزارش یاریزان؛ سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشتی فرنگی نونهالان "گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش" روزهای 24 و 25 مهرماه در سالن فاطمه الزهرا (س) شهر ری استان تهران برگزار شد و در پایان تیم استان خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت. نتایج ، رده بندی تیمی و انفرادی المپیاد استعدادهای برتر کشتی فرنگی نونهالان ایران به شرح زیر است: رده بندی تیمی: 1- خوزستان 221 امتیاز 2- مازندران 114 امتیاز 3- قم 113 امتیاز 4- خراسان رضوی 105 امتیاز 5- تهران 78 امتیاز 6- لرستان 73 امتیاز 7- فارس 65 امتیاز 8- کرمان 60 امتیاز 9- اصفهان 56 امتیاز 10- کردستان 54 امتیاز رده بندی مدالی: 1- خوزستان 6 طلا، 1 نقره 1 برنز 2- تهران 2 طلا، 1 نقره 3- خراسان رضوی 2 طلا، 1 برنز 4- قم 1 طلا، 2 نقره 2 برنز 5- مازندران 1 طلا، 1 نقره 3 برنز 35 کیلوگرم: 1- سوشیانت حسن پور (خوزستان) 2- محمدمهدی پلاشی (کرمان) 3- پوریا رجعی (فارس) و یوسف زارعی (بوشهر) 5- سیدمحمد امین موسوی محمدنژاد (منطقه آزاد اروند) و پویا حکمیان (اردبیل) 7- علیرضا تجری (گلستان) 8- امیرارسلان براهوتی (سیستان و بلوچستان) 9- آرمان میرحسینی (یزد) 10- حمیدرضا اسکندری (قم) 38 کیلوگرم: 1- امیرسالار صدیقی (خوزستان) 2- ماهان حسینی نسب (لرستان) 3- محمدپویا بستان (بوشهر) و آرش اشکانی (کرمان) 5- حسین حیدری (کهگیلویه و بویراحمد) و ابوالفضل آتشکار (ایلام) 7- محمد تیموری (البرز) 8- محراب مسعودی (گلستان) 9- علی رضوی (هرمزگان) 10- عباس رحیمی (خراسان رضوی) 41 کیلوگرم: 1- محمدحسن رحیم آبادی (خراسان رضوی) 2- امیرحسین کوهساری (گلستان) 3- آلان ویسی (کردستان) و احمد بدرالدینی (کرمان) 5- کامیار گرگانی (کهگیلویه و بویراحمد) و محسن حنفی (البرز) 7- داریوش قائدامینی (چهارمحال و بختیاری) 8- محمدحسین فلاح (اصفهان) 9- محمد عباس پور (مازندران) 10- محمدرضا پناهی (اردبیل) 44 کیلوگرم: 1- عرفان بخت آور (خراسان رضوی) 2- حسین قادری (قم) 3- پیمان شکرپور (ایلام) و ابوالفضل کرمی (خوزستان) 5- عبدالرحیم وحیدفر (بوشهر) و رضا جلیلی (لرستان) 7- ابوالفضل قجری (فارس) 8- علی افراز (خراسان شمالی) 9- آرین پورابراهیمی (گیلان) 10- امیرمحمد آقائی (البرز) 48 کیلوگرم: 1- ابوالفضل محمدی (خوزستان) 2- ابوالفضل ظهیری (اصفهان) 3- محمدمعراج مهمدی (هرمزگان) و سیدامیرعلی رضوی (خراسان رضوی) 5- آرمین حسین زاده (گیلان) و ابوالفضل پنداره (کهگیلویه و بویراحمد) 7- ابوالفضل اسدی (قم) 8- امیرعباس پروین (آذربایجان شرقی) 9- حسین نوری (خراسان شمالی) 10- امیرعلی ملکی (تهران) 52 کیلوگرم: 1- ابوالفضل شیری (قم) 2- مصطفی حسینوند (خوزستان) 3- ساهان گل انوه (فارس) و امیرحسین قلی پور (مازندران) 5- کوروش بیرم آبادی (خراسان رضوی) و سید فرزین حسنی پور (کهگیلویه و بویراحمد) 7- محمد طاها ناصری (لرستان) 8- یاسین هدایتی (البرز) 9- علیرضا رضایی (منطقه آزاد اروند) 10- محمدحسین خیراندیش (یزد) 57 کیلوگرم: 1- امیرحسین سروری (تهران) 2- محمد کرم پور (خوزستان) 3- محمدمهدی بهروزی (فارس) و امیرمحمد فریدونی (لرستان) 5- اسماعیل ظاهردوست (اصفهان) و محمدامین خیری (مازندران) 7- احسان سلمان پور (قم) 8- کیارش ترابی (خراسان رضوی) 9- معین مولوی (خراسان جنوبی) 10- محمدرضا باقری (زنجان) 62 کیلوگرم: 1- محمد کاظمی (خوزستان) 2- مهرشاد کاری (تهران) 3- مهدی صباغ (مازندران) و آرمین صالحی زاده (چهارمحال و بختیاری) 5- بردیا طاهری (گیلان) و محمدحسام چراغزاده (لرستان) 7- امیرصالح نعیمی (گلستان) 8- علی پناهی سفلی (زنجان) 9- دانیار درخشانی (کردستان) 10- حسن حسنی (هرمزگان) 68 کیلوگرم: 1- رضا کریمی (تهران) 2- طاها نوری (مازندران) 3- علی بیگدلی (قم) و سید ارشد حسینی (کردستان) 5 امیرحسین رمضان پور (خراسان رضوی) و محمدصالح ملازاده (کرمان) 7- محمدحسین بیژنی (فارس) 8- محمدمهدی حسینوند (خوزستان) 9- یاشار عاقلی (اردبیل) 10- امیرحسین جوهری (بوشهر) 75 کیلوگرم: 1- عمادرضا محسن نژاد (خوزستان) 2- سانان معروفی (کردستان) 3- علی اصغر جباری (قم) و محمدمهدری ایمانی فر (مازندران) 5- علیرضا نظری (لرستان) و جواد بابادی (چهارمحال و بختیاری) 7- محمدحسن رضایی (خراسان رضوی) 8- عرشیا پردیوی (کرمانشاه) 9- محمد غلامیان (بوشهر) 10- یوسف سعادتی فر (اروند) 85 کیلوگرم: 1- یزدان دل روز (خوزستان) 2- محمدامین ابوالحسنی (قم) 3- سیدمحمدطاها زاهدی (اردبیل) و محمدحسین حاجعلی پور (گیلان) 5- ابوالفضل امیری (کرمانشاه) و دانیال توسن (مازندران) 7- محمدجواد نجیمی (مرکزی) 8- محمد والی (البرز) 9- محمدحسین رستمی (فارس) 10- امیرعلی زارع (گلستان) 100 کیلوگرم: 1- علی اصغر دادبخش (مازندران) 2- عرفان شفیعی (اصفهان) 3- امیرمحمد فرخی (اروند) و امیرحیسن حسینی (البرز) 5- رضا زرین چغایی (خوزستان) و سید آریان سروش (گیلان) 7- احمد حاجی پروانه (سمنان) 8- دانیال کریمی (تهران) 9- مهدی مزدگانلود (خراسان رضوی) 10- علیرضا منتظری (یزد)

فدراسیون کشتی ایران، اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان را اعلام کرد.

فدراسیون کشتی ایران، اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان؛ اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان روزهای ۱۷ لغایت ۲۰ آذر ماه درخانه کشتی شهید ابراهیم هادی کمپ تیم های ملی کشتی شهید سلیمانی برگزار می شود.

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده به این اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان ایران به شرح زیر است:

۳۵ کیلوگرم: آرمان الهی چورن (مازندران) امیرحسین دشتله (کرمانشاه) محمد حسین زارع (یزد) امیرمهدی مقدم (البرز)
۳۸کیلوگرم: محمد حسن ترک (تهران) سینا بوستانی (خراسان رضوی) متین کتولی (گلستان) امیرعلی بیات (همدان)
۴۱ کیلوگرم: سام ارشد (تهران) دانیال صفری (همدان) امیرمحمدرحیم نیا (لرستان) امیرعباس رمضانی ( مازندران )
۴۴ کیلوگرم: محمدطاها یوسفی (البرز) عباس اکبری (تهران) سیاوش طیبی چی (همدان) امیرحسین شعبانپور (مازندران)
۴۸کیلوگرم: سام سیار (تهران) محمد مسلمی جویباری ( مازندران ) محمد فخری سهرقه (آذربایجان شرقی) سینا شکوهی (البرز)
۵۲ کیلوگرم: رضا شمسی پور حاجی (تهران) سید طاها هاشمی ( مازندران ) هادی جعفری (گیلان) امیرمحمد شریعت (خراسان رضوی)
۵۷کیلوگرم: ابوالفضل غلامی (تهران) رضاجلیلیان (کرمانشاه) یوسف حسین پوران (خراسان رضوی) سجاد درخوش ( مازندران )
۶۲ کیلوگرم: آرشام وهابیان (گیلان) مهدی کرمی (مازندران) امیرعلی فراستی (خراسان رضوی) سینا شعبان زاده (البرز)
۶۸ کیلوگرم: حسین کاظم زاده ( مازندران ) مصطفی گنجی (تهران) میلاد نریمانیان (اردبیل) آیدین طریقی (گیلان)
۷۵ کیلوگرم: ابوالفضل یعقوب زاده (اصفهان) مهدی لطفی (تهران) امیرحسین شهبازی (گلستان) کامیار شیخی (کردستان)
۸۵ کیلوگرم: کاویان نواهی (گیلان) ابوالفضل خانی (اروند) حمیدرضا لطفی (مازندران) امیرعلی سبحانی (اصفهان)
۱۰۰کیلوگرم: امیرحسین نقدرعلیپور (تهران) امیرعلی عبدی (مازندران) طاها سلیمانی (آذربایجان شرقی) ایلیا پور حسن (گیلان)

سرمربی : مسعود واحدی
مربیان:جلال لطیفی (همدان)، محمدرضا دزفولی (لرستان)،بهمن طریقی (گیلان)، حسین غریبی (بوشهر)، محمد فراستی (خراسان رضوی)، حبیب شاه محمدیان (تهران)، مصطفی شجیعی (کردستان)، علیرضا عالمیان (کرمان)، مهدی علیجانی (مازندران)، رحمان دمیر چیلو (آذربایجان شرقی)، کمیل رحیمی (گلستان)، محمد تقی لو (البرز)، مهدی زارع (اصفهان) پویان باقری (کهگیلویه و بویراحمد)

نفرات منتخب کمیته فنی: علی اصغرجعفری (قم) آرسام مولوی (کردستان)، محمد بقایی (خراسان شمالی)، بنیامین نقابی (خراسان رضوی)، یاسین زارع زاده (خراسان رضوی)، ابوالفضل مرادی (زنجان)، امیرحسین دهقان (یزد)، سینا سپهری (کرمانشاه) حسین آرین (تهران)، آرین مهر علیزاده (تهران) ، مهدی اسدی (کرمان)، علی رنجبر(قم)


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه