رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
  • کد خبر : ۱۰۶۶۷
  • چاپ خبر : آزمون دوره ۲۶۲ ارتقاء کمربند تکواندو بصورت غیرحضوری برگزار می‌شود + تاریخ ارسال ویدئو
از سوی فدراسیون اعلام شد؛

آزمون دوره ۲۶۲ ارتقاء کمربند تکواندو بصورت غیرحضوری برگزار می‌شود + تاریخ ارسال ویدئو

با اعلام کمیته آزمون با توجه به اهمیت حفظ سلامتی و آرامش خانواده بزرگ تکواندو ایران، آزمون دوره 260 ارتقاء کمربند قرمز تا دان 4 به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، با توجه به از بین نرفتن کامل خطر ویروس کرونا در سراسر کشور و اهمیت حفظ سلامتی و آرامش خاطر خانواده بزرگ تکواندو، آزمون دوره 260 ارتقاء کمربند قرمز تا دان 4 طبق اعلام قبلی به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

با اعلام کمیته هیانگ، آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا دان ۲ ویژه تکواندوکاران ITF به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

با اعلام کمیته هیانگ، آزمون دوره ۲۶۲ ارتقاء کمربند قرمز تا دان ۲ ویژه تکواندوکاران ITF به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، با اعلام کمیته هیانگ، هفدهمین دوره آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا دان ۲ گروه مردان و دهمین دوره این آزمون در گروه زنان به صورت مجازی برگزار می شود.

تکواندوکاران ITF که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ تیرماه به سامانه بانک اطلاعات از طریق مرورگر کروم به آدرس اینترنتی http://www.tkdbank.org/login.aspx ، درج کد کاربری itfmember ، رمز عبور ۱۲۳۴۵۶ مراجعه کرده و برای حضور ثبت نام کنند.

تمامی شرکت کنندگان باید برابر بخشنامه فیلم های اجرای فرم خود را روز ۲۵ تیرماه از ساعت یک بامداد تا ۲۳ همان روز از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو ارسال کنند.

ویدئوهاباید شامل اجرای ۲ فرم اختیاری و اجباری در قالب یک ویدئو و تکنیک های اجباری در ویدئو دوم باشد.

اطلاعات تکمیلی در بخشنامه آزمون دوره ۲۶۲ ارتقاء کمربند قرمز تا دان ۲ ویژه تکواندوکاران آمده است.

 

 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، با اعلام کمیته هیانگ، هفدهمین دوره آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا دان 2 گروه مردان و دهمین دوره این آزمون در گروه زنان به صورت مجازی برگزار می شود. تکواندوکاران ITF که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید از تاریخ 10 تا 20 تیرماه به سامانه بانک اطلاعات از طریق مرورگر کروم به آدرس اینترنتی http://www.tkdbank.org/login.aspx ، درج کد کاربریitfmember ، رمز عبور 123456 مراجعه کرده و برای حضور ثبت نام کنند. تمامی شرکت کنندگان باید برابر بخشنامه فیلم های اجرای فرم خود را روز 25 تیرماه از ساعت یک بامداد تا 23 همان روز از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو ارسال کنند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه