رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
  • کد خبر : ۷۶۹۷
  • چاپ خبر : آرمینا صادقیان : از فدراسیون تیراندازی می‌خواهیم شرایط بهتر شود
در مسیر رسیدن به مدال المپیک؛

آرمینا صادقیان : از فدراسیون تیراندازی می‌خواهیم شرایط بهتر شود

پوریا نوروزیان، جواد فروغی و آرمینا صادقیان بعنوان سه تیرانداز ایلامی جهت کسب سهمیه المپیک عازم مسابقات جهانی خواهند شد.

آرمینا صادقیان ملی‌پوش المپیکی تفنگ گفت: مثل همیشه همه‌چیز فراهم نیست و واقعا می‌خواهیم شرایط برای ما بهتر شود تا بتوانیم به نتیجه‌ برسیم.

آرمینا صادقیان ملی‌پوش المپیکی تفنگ گفت: مثل همیشه همه‌چیز فراهم نیست و واقعا می‌خواهیم شرایط برای ما بهتر شود تا بتوانیم به نتیجه‌ برسیم.

به گزارش یاریزان؛ آرمینا صادقیان تیرانداز ایلامی و المپیکی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا در خصوص پیگیری تمریناتش اظهار کرد: در حال حاضر که مرحله قبلی تمرینات تیم ملی چهارشنبه تمام شده و مرحله جدید آغاز نشده است. اردوی جدید به احتمال زیاد از هفته آینده آغاز خواهد شد.

وی در خصوص مشکلات حاضر در اردو از قبیل کمبود مهمات گفت‌: مثل همیشه همه چیز فراهم نیست ولی امیدواریم که شرایط روز به روز بهتر شود تا بتوانیم آمادگی خود را بیشتر کنیم و به نقطه اوج خودمان برسیم.

تیرانداز المپیکی در خصوص غیبت الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ در تمرینات و ادامه همکاری‌اش با تیم ملی گفت: اطلاعی ندارم. در حال حاضر طالبی سر تمرینات است و اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد مشخص نیست.

صادقیان در پاسخ به این سوال که چه درخواستی از فدراسیون تیراندازی دارد، گفت: واقعا می‌خواهیم که شرایط برای ما بهتر شود تا بتوانیم آن نتیجه‌ای که می‌خواهیم و دیگران از ما انتظار دارند را به دست آوریم. امیدوارم واقعا شرایط برای همه بهتر شود.

تیرانداز المپیکی در واکنش به ترک تمرینات تفنگ توسط تیراندازان المپیکی گفت: من اطلاعی ندارم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه