رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 21 مهر 1400 - 11:50
  • کد خبر : ۱۱۹۲۶
  • چاپ خبر : آبیدر سنندج حریف خود را در دور اول جام حذفی فوتبال ایران با شکست بدرقه کرد
با پیروزی در ضیافت پنالتی؛

آبیدر سنندج حریف خود را در دور اول جام حذفی فوتبال ایران با شکست بدرقه کرد

به گزارش یاریزان؛ قبل از آغاز هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان کردستان، سه تیم آبیدر سنندج، ساحل سقز و اوراز مریوان در کورس قهرمانی این رقابت ها حضور داشتند. ایستگاه پایانی لیگ برتر فوتبال کردستان روز جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ از ساعت 17 با برگزاری سه دیدار در شهر های مختلف این استان پیگیری شد. در مهمترین دیدار این هفته، تیم آبیدر سنندج در خانه تیم ساحل سقز با کسب نتیجه تساوی بدون گل و اندوختن ۱۲ امتیاز در صدر جدول ایستاد و به مقام قهرمانی این رقابت ها رسید. همچون یکی از دیدار های هفته چهارم این دیدار نیز بدون حاشیه نبود و تماشاگران دو تیم با ورود به زمین مسابقه با یکدیگر درگیر شدند. در دیگر دیدار هفته پایانی، تیم اوراز مریوان با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل پیام نوین سنندج را شکست داد با کسب ۱۱ امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید. همچنین دیدار دو تیم هیات فوتبال بانه و سپهرتابناک دیواندره با نتیجه یک بر صفر بسود نماینده بانه به پایان رسید. در پایان این مسابقات تیم ساحل سقز با کسب ۹ امتیاز به مقام سوم لیگ رسید. همچنین تیم علم و ادب قروه بدلیل گل زده کمتر نسبت به تیم پیام نوین سنندج و تفاضل گل کمتر نسبت به سپهر تابناک دیواندره به به لیگ دسته اول فوتبال استان کردستان سقوط کرد.

نخستین دیدار تیم آبیدر سنندج بعنوان نماینده استان کردستان در جام حذفی فوتبال ایران با پیروزی مقابل مقابل حریف البرزی و صعود به مرحله دوم همراه بود.

نخستین دیدار تیم آبیدر سنندج بعنوان نماینده استان کردستان در جام حذفی فوتبال ایران با پیروزی مقابل مقابل حریف البرزی و صعود به مرحله دوم همراه بود.

به گزارش یاریزان؛ تیم آبیدر سنندج که به عنوان نماینده استان در رقابت های جام حذفی فوتبال رده سنی بزرگسالان حضور دارد در اولین دیدار خود از دور نخست توانست تیم وحدت آغشت نماینده استان البرز را شکست دهد و به دور دوم صعود کند.

در این دیدار سخت و نفس گیر که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ملک نیای شهر سنندج آغاز شد تیم آبیدر سنندج میزبان تیم وحدت آغشت البرز بود.

دو تیم در پایان وقت قانونی بازی و همچنین وقت اضافه به نتیجه تساوی ۲ – ۲ دست پیدا کردند ، اما این آبیدر سنندج بود که در ضربات پنالتی موفق شد حریف خود را شکست دهد و به دور دوم رقابت های فوتبال صعود کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه