رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
  • کد خبر : ۱۰۳۰۷
  • چاپ خبر : ۱۲ بازیکن به اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی دعوت شدند
با حضور دو بازیکن از آذربایجان غربی؛

۱۲ بازیکن به اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی دعوت شدند

مسابقات لیگ دسته سوم هندبال مردان ایران را دارد از امروز هشتم اسفند و با شرکت هفت نماینده از استان های کورد نشین آغاز می‌شود.

شانزدهمین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی (منطقه شمال) در سال جاری جهت اعزام به مسابقات آسیایی قطر از ۶ تا ۱۲ خرداد ماه جاری در مازندران شهرستان بابلسر برگزار خواهد شد.

شانزدهمین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی (منطقه شمال) در سال جاری جهت اعزام به مسابقات آسیایی قطر به میزبانی استان مازندران برگزار خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ ۱۲ بازیکن دعوت شده به این مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی تمرینات خود را زیرنظر مهدی قشقایی راد به عنوان سرمربی، رضا مصباحی و حبیب الله بردسیری به عنوان مربی، حسین افتخاری مدیر فنی و امین گودرزی پزشک برگزار می کنند. این اردو از ۶ تا ۱۲ خرداد ماه جاری در استان مازندران شهرستان بابلسر برگزار خواهد شد.

دعوت شدگان به این مرحله از اردو باید با در دست داشتن فرم تست PCR که حداقل ۲ روز قبل از شروع اردو در استان انجام شده باشد، اصل شناسنامه، دو قطعه عکس، لباس و لوازم شخصی، کارت بیمه ورزشی، رضایت نامه ولی، داشتن فرم خوداظهاری بازگشت به اماکن ورزشی، پاسپورت، کارت ملی، مدارک مورد نیاز بهداشت فردی و فرم های اعلام شده توسط سرپرست تیم خود را جهت هماهنگی به آقای شهریار حسینی معرفی کنند.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی به شرح زیر است:

متین گلدان، فارس
محمد مهدی زارعی، مرکزی
ایلیا گلی، مازندران
حسین حیدریان، آذربایجان غربی
آراد حسینی، کرمان
حامد شمس، اصفهان
مهدی حیدریان، همدان
مصطفی انتشاری، اصفهان
امیر مهدی بابازاده، مازندران
علی سعیدی، اصفهان
علی حیدریان، آذربایجان غربی
نوید صابری، هرمزگان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه