رفتن به بالا
  • شنبه - 11 فروردین 1403 - 21:00
  • کد خبر : ۱۷۶۹۶
  • چاپ خبر : ۱۱ پروژه ورزشی در سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری رسید/افتتاح ۱۴ پروژه دیگر در سال‌جدید
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

۱۱ پروژه ورزشی در سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری رسید/افتتاح ۱۴ پروژه دیگر در سال‌جدید

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از روند روبه رشد توسعه زیرساخت های ورزشی استان خبر داد و گفت؛ در سال آینده 14 پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد. به گزارش یاریزان؛ آمنه غلام ویسی با ابراز امیدواری از توسعه زیرساخت های ورزشی در سراسر استان اظهار داشت: در سالی که گذشت 11 پروژه ورزشی در جای جای استان افتتاح و در اختیار جوانان و جامعه ورزشکاران کردستان قرار گرفت. وی با اشاره به رویکرد وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت های ورزشی تصریح کرد: بیشتر این پروژه ها در مناطق روستایی و کمتر برخوردار استان افتتاح شده اند. غلام ویسی به تکمیل پروژه ورزشی سالن 1200 نفری شهرستان مرزی بانه به عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ دولت سیزدهم خبر داد و گفت: خوشبختانه در این دولت با تخصیص و تامین اعتبارات ویژه به بخش ورزش شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه ورزشی پس از 13 سال انتظار جامعه ورزشکاران در این شهرستان بودیم. وی یادآور شد: با تلاش مجموعه ورزش و جوانان کردستان و حمایت های وزارت ورزش و جوانان از توسعه زیرساخت های ورزشی در این استان، 14 پروژه ورزشی تا پایان سال 1403 آماده افتتاح خواهند شد و با بهره برداری از این پروژه ها سرانه فضای ورزشی استان به میانگین کشوری بسیار نزدیک می شود. مدیرکل ورزش و جوانان کردستان پروژه های ورزشی در حال اتمام برای سال آینده را از جمله پروژه های موثر در توسعه ورزش استان عنوان کرد و اذعان داشت: با اتمام این پروژه ها می توان میزبانی رویدادهای ورزشی در سطح ملی در استان کردستان را افزایش داد. تکمیل سالن چندمنظوره و پیست اسکیت مجموعه ورزشی حسن آباد، بازسازی کامل و تجهیز استخر سرپوشیده و سالن چندمنظوره مجموعه حجاب و بازسازی کامل استخر سرپوشیده مجموعه 22 گولان در سنندج، تکمیل سالن چندمنظوره شهر بلبان آباد در شهرستان دهگلان، تکمیل و تجهیز خوابگاه ورزشکاران سقز، ساماندهی رختکن و سرویس بهداشتی مجموعه ورزشی 17 شهریور بیجار، اتمام زیرسازی و سیستم آبیاری تحت فشار پیست دو و میدانی در شهرستان های مریوان و دهگلان و احداث چندین باب زمین چمن مصنوعی در مناطق مختلف استان از جمله پروژه های ورزشی هستند که در صورت تامین نهایی اعتبار تا پایان سال 1403 افتتاح و به بهره برداری می رسند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از روند روبه رشد توسعه زیرساخت های ورزشی استان خبر داد و گفت؛ در سال آینده ۱۴ پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از روند روبه رشد توسعه زیرساخت های ورزشی استان خبر داد و گفت؛ در سال آینده ۱۴ پروژه‌ورزشی افتتاح خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ آمنه غلام ویسی با ابراز امیدواری از توسعه زیرساخت های ورزشی در سراسر استان اظهار داشت: در سالی که گذشت ۱۱ پروژه‌ورزشی در جای جای استان افتتاح و در اختیار جوانان و جامعه ورزشکاران کردستان قرار گرفت.

 

------------------------------------

وی با اشاره به رویکرد وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت های ورزشی تصریح کرد: بیشتر این پروژه ها در مناطق روستایی و کمتر برخوردار استان افتتاح شده اند.

غلام ویسی به تکمیل پروژه‌ورزشی سالن ۱۲۰۰ نفری شهرستان مرزی بانه به عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ دولت سیزدهم خبر داد و گفت: خوشبختانه در این دولت با تخصیص و تامین اعتبارات ویژه به بخش ورزش شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه ورزشی پس از ۱۳ سال انتظار جامعه ورزشکاران در این شهرستان بودیم.

وی یادآور شد: با تلاش مجموعه ورزش و جوانان کردستان و حمایت های وزارت ورزش و جوانان از توسعه زیرساخت های ورزشی در این استان، ۱۴ پروژه ورزشی تا پایان سال ۱۴۰۳ آماده افتتاح خواهند شد و با بهره برداری از این پروژه ها سرانه فضای ورزشی استان به میانگین کشوری بسیار نزدیک می شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان پروژه های ورزشی در حال اتمام برای سال آینده را از جمله پروژه های موثر در توسعه ورزش استان عنوان کرد و اذعان داشت: با اتمام این پروژه ها می توان میزبانی رویدادهای ورزشی در سطح ملی در استان کردستان را افزایش داد.

تکمیل سالن چندمنظوره و پیست اسکیت مجموعه ورزشی حسن آباد، بازسازی کامل و تجهیز استخر سرپوشیده و سالن چندمنظوره مجموعه حجاب و بازسازی کامل استخر سرپوشیده مجموعه ۲۲ گولان در سنندج، تکمیل سالن چندمنظوره شهر بلبان آباد در شهرستان دهگلان، تکمیل و تجهیز خوابگاه ورزشکاران سقز، ساماندهی رختکن و سرویس بهداشتی مجموعه ورزشی ۱۷ شهریور بیجار، اتمام زیرسازی و سیستم آبیاری تحت فشار پیست دو و میدانی در شهرستان های مریوان و دهگلان و احداث چندین باب زمین چمن مصنوعی در مناطق مختلف استان از جمله پروژه های ورزشی هستند که در صورت تامین نهایی اعتبار تا پایان سال ۱۴۰۳ افتتاح و به بهره برداری می رسند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی