رفتن به بالا
  • شنبه - ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  • کد خبر : ۷۸۱۷
  • چاپ خبر : گلنوش خسروی به وچان کردستان پیوست / جذابیت لیگ برتر فوتبال بانوان به اوج می رسد؟
نقل و انتقالات فوتبال بانوان؛

گلنوش خسروی به وچان کردستان پیوست / جذابیت لیگ برتر فوتبال بانوان به اوج می رسد؟

گلنوش خسروی فوتبالیست جوان بوشهری عضو تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال بانوان ایران، موفق شد در سن ۱۸ سالگی، پس از ۴ سال حضور درخشان در تیم ذوب آهن اصفهان عنوان جوان‌ترین لژیونر تاریخ فوتبال زنان ایران را به دست آورد و راهی لیگ برتر فوتبال زنان ترکیه شود. گلنوش خسروی که در فصل گذشته برای تیم کوناک اسپور ترکیه بازی می‌کرد و پس از پایان فصل حتی شایعه حضور او در تیم‌های سری آ ایتالیا شنیده می‌شد، در این فصل از لیگ برتر فوتبال زنان با قراردادی قرضی به تیم وچان کردستان پیوست.

گلنوش خسروی لژیونر ایرانی لیگ برتر فوتبال بانوان ترکیه با عقد قرارداد قرضی به وچان کردستان پیوست.

گلنوش خسروی لژیونر ایرانی لیگ برتر فوتبال بانوان ترکیه با عقد قرارداد قرضی به وچان کردستان پیوست.

به گزارش یاریزان؛ گلنوش خسروی فوتبالیست جوان بوشهری عضو تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال بانوان ایران، موفق شد در سن ۱۸ سالگی، پس از ۴ سال حضور درخشان در تیم ذوب آهن اصفهان عنوان جوان‌ترین لژیونر تاریخ فوتبال زنان ایران را به دست آورد و راهی لیگ برتر فوتبال زنان ترکیه شود.

گلنوش خسروی که در فصل گذشته برای تیم کوناک اسپور ترکیه بازی می‌کرد و پس از پایان فصل حتی شایعه حضور او در تیم‌های سری آ ایتالیا شنیده می‌شد، در این فصل از لیگ برتر فوتبال زنان با قراردادی قرضی به تیم وچان کردستان پیوست.

بنا بر شنیده‌ها او برای کسب روادید نیازمند اخذ مدرک دیپلم بود که این امر میسر نشد و در نهایت نتوانست قراردادی به تیم های اروپایی ببندد.

در روز های گذشته فسخ قرارداد چند بازیکن از جمله زهرا خواجوی و سرشین کمانگر کاپیتان این تیم باعث شد تا ذهنیت مدعی قهرمانی بودن از وچان کردستان دور شود اما این انتقال دوباره وچان را به جمع مدعیان قهرمانی در لیگ برتر ایران باز کرداند.

خسروی هم در پست هافبک راست و هم در پست هافبک چپ نیز برای تیم کوناک بلدی اسپور ترکیه به میدان رفته است.

او یکی از شاگردان کتایون خسرویار به شمار می‌رود که در بازی‌های تدارکاتی و آسیایی موفق به ثمر رساندن چندین گل شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه