رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۸۷۰۷
  • چاپ خبر : گروه بندی لیگ دسته دوم فوتبال ایران در فصل جدید مشخص شد + برنامه
با اعلام سازمان لیگ؛

گروه بندی لیگ دسته دوم فوتبال ایران در فصل جدید مشخص شد + برنامه

هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف و انجام حساس ترین دیدار بین تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران و اخراج حمید امامی به پایان رسید.

مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ صبح امروز بصورت پخش زنده اینترنتی برگزار و گروه بندی تیم های شرکت کننده مشخص شد. به گزارش یاریزان؛ با اعلام قبلی سازمان لیگ فوتبال ایران، مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت آنلاین و بدون حضور فیزیکی نمایندگان باشگاه […]

مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ صبح امروز بصورت پخش زنده اینترنتی برگزار و گروه بندی تیم های شرکت کننده مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ با اعلام قبلی سازمان لیگ فوتبال ایران، مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت آنلاین و بدون حضور فیزیکی نمایندگان باشگاه های حاضر در مسابقات از ساعت ۱۱ صبحامروز چهارشنبه ۱۲ آذرماه برگزار شد.

همچنین مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال ایران از طریق تلویزویون اینترنتی آنتن پخش شد.

در پایان مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم ایران، گروه بندی فصل جدید این مسابقات به شرح زیر رقم خورد.

 

گروه الف

علم و ادب تبریز
سپیدرود رشت
اسپاد تهران
شهرداری بندرعباس
شهرداری همدان
مس نوین کرمان
نفت و گاز گچساران
ملی حفاری اهواز
آوالان کامیاران
ایرانجوان بوشهر
امید گناوه
ویستا توربین تهران
محتشم تبریز

 

گروه ب

پاس همدان
نیروی زمینی تهران
شهرداری ماهشهر
مس شهربابک
شهید قندی یزد
نفت امیدیه
شهرداری بم
میلادمهر تهران
شهدای بابلسر
شمس آذر قزوین
اترک بجنورد
سردار بوکان
شاهین بندرعامری
عقاب تهران

 

برنامه مسابقات هفته نخست لیگ دسته دوم

 

گروه الف

ایران‌جوان بوشهر – محتشم تبریز
نفت و گاز گچساران – آوالان کامیاران
علم و ادب تبریز – ویستا توربین تهران
ملی حفاری اهواز – امید گناوه
مس نوین کرمان – سپیدرود رشت
اسپاد تهران – فولاد نوین اهواز
شهرداری بندرعباس – شهرداری همدان

 

گروه ب

نفت امیدیه – شاهین بندرعامری بوشهر
نیروی زمینی تهران – شهرداری بندماهشهر
اترک بجنورد – شمس آذر قزوین
پاس همدان – عقاب تهران
شهیدقندی یزد – میلادمهر تهران
شهدای بابلسر – سردار بوکان
مس شهربابک – شهرداری بم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه