رفتن به بالا
  • دوشنبه - 20 اسفند 1397 - 12:23
  • کد خبر : ۴۱۶۹
  • چاپ خبر : کمانداران کردستانی در قابت های بین المللی ارس خوش درخشیدند

کمانداران کردستانی در قابت های بین المللی ارس خوش درخشیدند

شیلان تخت فیروزه و امیدمحمدپور کمانداران کردستانی در رقابت های بین المللی جام کمان سنتی ارس خوش درخشیدند تا تیم ملی ایران صاحب عنوان سوم شود.

  کمانداران کردستانی در رقابت های بین المللی جام کمان سنتی ارس خوش درخشیدند تا تیم ملی ایران صاحب عنوانهای برتر تیمی شود.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ رقابت های تیروکمان جام بین المللی ارس از روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه با برگزاری رقابت های بخش انفرادی به میزبانی سازمان منطقه آزاد و تجاری صنعتی ارس در […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

کمانداران کردستانی در رقابت های بین المللی جام کمان سنتی ارس خوش درخشیدند تا تیم ملی ایران صاحب عنوانهای برتر تیمی شود.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ رقابت های تیروکمان جام بین المللی ارس از روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه با برگزاری رقابت های بخش انفرادی به میزبانی سازمان منطقه آزاد و تجاری صنعتی ارس در شهرستان جلفا از توابع استان آذربایجان شرقی آغاز شد و در روز جمعه ۱۷ اسفندماه با مشخص شدن تیم های برتر به کار خود پایان داد.

 

این رقابت ها با حضور هفت تیم از پنج کشور، ایران، ترکیه، آذربایجان، افغانستان و عراق در دو بخش آقایان و بانوان به مدت دو روز برگزار شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

کردستان با دو کماندار زن و مرد در قالب تیم ملی ایران در مسابقات بین المللی جام ارس حضور پیدا کرد و موفق شد نشان برنز انفرادی را کسب کند و همراه با تیم ملی در جایگاه نخست تیمی قرار گیرد.

در نتایج انفرادی بخش بانوان شیلان تخت فیروزه بانوی صاحب عنوان کردستانی مقام سوم و نشان برنز را به خود اختصاص داد و در قالب تیم ملی ایران در جایگاه نخست تیمی قرار گرفت.

همچنین امید محمدپور دیگر کماندار کردستانی در بخش انفرادی جایگاه پنجم و همراه با تیم ملی ایران مقام سوم تیمی را کسب کرد.

عنوان: درخشش کمانداران کردستانی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی