رفتن به بالا
  • جمعه - 26 شهریور 1400 - 19:50
  • کد خبر : ۱۱۷۵۸
  • چاپ خبر : کرمانشاه نائب قهرمان مسابقات کانوپولو مردان ایران شد
با قبول شکست مقابل تهران؛

کرمانشاه نائب قهرمان مسابقات کانوپولو مردان ایران شد

با اعلام فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 13 قایقران از چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

تیم کرمانشاه با قبول شکست مقابل تهران با نتیجه ۵ بر ۲ نائب قهرمان مسابقات کانوپولو مردان ایران در سال ۱۴۰۰ شد.

تیم کرمانشاه با قبول شکست مقابل تهران، نائب قهرمان مسابقات کانوپولو مردان ایران در سال ۱۴۰۰ شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، رقابت های کانوپولو قهرمانی مردان کشور با شرکت ۱۷ تیم برگزار و تیم کرمانشاه در گروه D این مسابقات موفق به کسب نایب قهرمانی این دوره ازمسابقات شد.

مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو مردان ایران به میزبانی هیات قایقرانی استان تهران در دو پیست کانوپولو هیات تهران و پیست کانوپولو فدراسیون قایقرانی برگزار شد.

این مسابقات عصر امروز با برگزاری مسابقات رده‌بندی و فینال ادامه پیدا کرد.

در دیدار رده‌بندی مازندران ۱۰ بر ۲ اردبیل را برد. در این رقابت سالار محسن‌زاده و ایوب فتحی برای اردبیل و دانیال خسروی دو گل، سعید چاره‌جو، محمدرضا خزایی دو گل، میلاد جعفری دو گل و محسن کوهزاد گلزنی کردند.

در رقابت فینال نیز تیم تهران ۵ بر ۲ کرمانشاه را شکست داد. گل‌های این رقابت را رسول امینی، فرزاد جعفری دو گل، هادی شیشه‌چیان و مجید شعبانی برای تهران و امیر فتاح‌پور و محمدصدیق حشمتیان برای کرمانشاه به ثمر رساندند.

بر این اساس تهران بر سکوی قهرمانی ایران ایستاد. کرمانشاه نیز نائب قهرمان این دوره از مسابقات کانوپولو مردان شد. مازندران و اردبیل نیز در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه