رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 8 دی 1401 - 13:49
  • کد خبر : ۱۴۷۳۸
  • چاپ خبر : کرمانشاه برای قطعی کردن میزبانی مستریونیورس باید به تعهدات خود عمل کند
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام:

کرمانشاه برای قطعی کردن میزبانی مستریونیورس باید به تعهدات خود عمل کند

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام ایلام گفت: تیم های ایلام و کردستان در رقابت های پرس سینه جام فجر (با لوازم و بدون لوازم قهرمانی) رده های مختلف باشگاه های کشور به مقام نخست دست یافتند.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: متاسفانه تاکنون مقدمات اعطای میزبانی برای مسابقات مستریونیورس به کرمانشاه از سوی مسئولان این استان فراهم نشده است.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: متاسفانه تاکنون مقدمات اعطای میزبانی برای مسابقات مستریونیورس به کرمانشاه از سوی مسئولان این استان فراهم نشده است.

به گزارش یاریزان؛ ناصر امیری در خصوص آخرین وضعیت میزبانی مسابقات بین المللی مستریونیورس ۲۰۲۳ اظهار داشت: با رایزنی های صورت گرفته از سوی ریاست فدراسیون میزبانی مسابقات مستریونیورس از تاریخ ۲۹ بهمن تا ۲ اسفندماه ۱۴۰۱ به کشورمان اعطا شده و این رقابت ها در رشته های پرورش اندام، قویترین مردان، فیتنس چلنج و مچ اندازی و در رده های سنی مختلف با حضور ورزشکاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

 

------------------------------------

وی افزود: در حاشیه مسابقات جهانی ۲۰۲۲ در تهران، درخواست میزبانی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ارائه و حتی نشستی مشترک با حضور رییس فدراسیون بدنسازی ایران و رییس فدراسیون جهانی با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و رییس هیات بدنسازی این استان برگزار شد.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تصریح کرد: متاسفانه تاکنون مقدمات اعطای این میزبانی به کرمانشاه از سوی مسئولان این استان فراهم نشده است. می بایست یکسری تعهدات قبل از اعطای رسمی میزبانی از سوی این استان انجام شود که تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

امیری در پایان گفت: در صورتی که استان کرمانشاه تا روز یکشنبه ۱۱ دی ماه نتواند به تعهدات خود عمل کند، فدراسیون میزبانی مسابقات یونیورس را به استان های دیگری که متقاضی هستند، واگذار خواهد کرد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی