رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 17:08
  • کد خبر : ۱۶۹۴
  • چاپ خبر : کرمانشاهی ها در رنکینگ تنیس روی میز/خواهران شهسواری برترین پینگ پنگ بازان ایران

کرمانشاهی ها در رنکینگ تنیس روی میز/خواهران شهسواری برترین پینگ پنگ بازان ایران

از سوی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، رنکینگ ۳۲ پینگ پنگ باز برتر کشور اعلام شد و خواهران شهسواری در صدر این فهرست قرار دارند. به گزارش یاریزان و به نقل از روزنامه باختر، دو بانوی کرمانشاهی در این رنکینگ که برای نخستین باردر سال ۹۵ منتشر شده است، حضور دارند و ندا […]

از سوی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، رنکینگ ۳۲ پینگ پنگ باز برتر کشور اعلام شد و خواهران شهسواری در صدر این فهرست قرار دارند.
به گزارش یاریزان و به نقل از روزنامه باختر، دو بانوی کرمانشاهی در این رنکینگ که برای نخستین باردر سال ۹۵ منتشر شده است، حضور دارند و ندا شهسواری قهرمان تنیس روی میز جهان با ۱۰۰۰ امتیاز در صدر ورزشکاران تنیس روی میز ایران قرار دارد.
پس از وی سارا شهسواری با ۹۷۹ امتیاز و زهرا شهسواری با ۹۴۶ امتیاز دررده های هشتم و نوزدهم می باشند.
همچنین در این رنکینگ فاطمه نیک پیام با ۹۲۲ امتیاز، غزل امیریان با ۹۱۳ امتیاز و نگین ابراهیمی با۹۱۰ امتیاز جایگاه های بیست و هشتم سی و یکم و سی و دوم این رنکینگ را به خود اختصاص داده اند.
گفتنی است این رنکینگ از سوی بخش رنکینگ کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میزجمهوری اسلامی ایران و برمبنای آخرین رده بندی دسته برتر و یک بزرگسالان، دسته برتر زیر ۲۱ سال و جوانان کشور در سال جاری تنظیم شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه