رفتن به بالا
  • جمعه - 2 آذر 1397 - 16:41
  • کد خبر : ۳۵۲۷
  • چاپ خبر : آیا کاوه رضایی به مارسی فرانسه می پیوندد؟
شایعه در بلژیک؛

آیا کاوه رضایی به مارسی فرانسه می پیوندد؟

آندونی سوبیسارتا، دروازه‌بان مشهور و پیشین اسپانیایی، کاوه رضایی ملی‌پوش کرمانشاهی تیم کلوب بروژ بلژیک را برای انتقال به لوشامپیونه فرانسه زیر نظر دارد.

  آندونی سوبیسارتا، دروازه‌بان مشهور و پیشین اسپانیایی، کاوه رضایی ملی‌پوش کرمانشاهی تیم کلوب بروژ بلژیک را برای انتقال به لوشامپیونه فرانسه زیر نظر دارد.    ———————————— به گزارش یاریزان و به نقل از یک سایت فرانسوی، آندونی سوبیسارتا مدیر فوتبال باشگاه مارسی، علاقمند جذب کاوه رضایی است. پنجره نقل‌وانتقالاتی پیش‌رو توسط باشگاه مارسی فرانسه […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

آندونی سوبیسارتا، دروازه‌بان مشهور و پیشین اسپانیایی، کاوه رضایی ملی‌پوش کرمانشاهی تیم کلوب بروژ بلژیک را برای انتقال به لوشامپیونه فرانسه زیر نظر دارد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان و به نقل از یک سایت فرانسوی، آندونی سوبیسارتا مدیر فوتبال باشگاه مارسی، علاقمند جذب کاوه رضایی است.

پنجره نقل‌وانتقالاتی پیش‌رو توسط باشگاه مارسی فرانسه برای پیدا کردن یک مهاجم جدید و کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا با قرار گرفتن در رده مناسب لوشامپیونه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. کوستاس میتروگلو و والری گرماین، مهاجمان کنونی تیم مارسی از حمایت هواداران برخوردار نیستند.

بر اساس این گزارش، یکی از گزینه‌های تهاجمی آندونی سوبیسارتا برای تقویت تیم مارسی می‌تواند کاوه رضایی فوتبالیست کرمانشاهی و ملی‌پوش ایرانی باشگاه کلوب بروژ بلژیک باشد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

باشگاه بلژیکی با وجود خرید ۵ میلیون یوریی کاوه رضایی در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی مخالف فروش او نیست. هنوز مذاکره برای انتقال مهاجم ایرانی کلوب بروژ بلژیک توسط مدیر اسپانیایی تیم مارسی در ماه آینده آغاز نشده است.

گفته می شود سایت خبری و تحلیلی تیم فوتبال مارسی فرانسه از احتمال جذب کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی کلوب بروژ بلژیک خبر داده است.

این رسانه خبری و تحیلی تیم فوتبال مارسی سپس با استناد به گزارش سایت‌های بلژیکی و طرح این پرسش که آیا این تیم علاقه‌مند به جذب کاوه رضایی است نوشت : مارسی به دنبال جذب مهاجمی جدید در ماه ژانویه است و نام کاوه رضایی در این میان مطرح می‌شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی