رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 شهریور 1401 - 13:12
  • کد خبر : ۱۳۴۶۶
  • چاپ خبر : کاوان محمدی مدال نقره رقابت های قهرمانی کراس کانتری ایران را کسب کرد

کاوان محمدی مدال نقره رقابت های قهرمانی کراس کانتری ایران را کسب کرد

کاوان محمدی دوچرخه سوار کردستانی در مسابقات قهرمانی کراس کانتری ایران در تبریز عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرد. به گزارش یاریزان؛ رقابت های دوچرخه سواری کراس کانتری قهرمانی رده سنی جوانان ایران روز دوشنبه 21 شهریور ماه با حضور ورزشکاران استان های سراسر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در شهرستان تبریز برگزار شد. در این مسابقات که در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) شهر تبریز برگزار شد نماینده کردستان توانست با ایستادن بر سکوی دوم عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد. کاوان محمدی دوچرخه سوار شایسته کردستانی در ماده کراس کانتری این مسابقات توانست مدال نقره را از آنِ خود کند. گفتنی است؛ بنیامین فنایی نماینده استان خراسان رضوی در جایگاه نخست قرار گرفت و محمدسینا ربیعی از استان مرکزی نیز توانست عنوان سوم را کسب کند.

کاوان محمدی دوچرخه سوار کردستانی در مسابقات قهرمانی کراس کانتری ایران در تبریز عنوان نایب قهرمانی و نشان نقره را کسب کرد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

کاوان محمدی دوچرخه سوار کردستانی در مسابقات قهرمانی کراس کانتری ایران در تبریز عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های دوچرخه سواری کراس کانتری قهرمانی رده سنی جوانان ایران روز دوشنبه ۲۱ شهریور ماه با حضور ورزشکاران استان های سراسر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در شهرستان تبریز برگزار شد.

در این مسابقات که در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) شهر تبریز برگزار شد نماینده کردستان توانست با ایستادن بر سکوی دوم عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد.

کاوان محمدی دوچرخه سوار شایسته کردستانی در ماده کراس کانتری این مسابقات توانست مدال نقره را از آنِ خود کند.

گفتنی است؛ بنیامین فنایی نماینده استان خراسان رضوی در جایگاه نخست قرار گرفت و محمدسینا ربیعی از استان مرکزی نیز توانست عنوان سوم را کسب کند.


 

------------------------------------

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی