رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
  • کد خبر : ۸۶۲۸
  • چاپ خبر : پیکان به دومین پیروزی خود در لیگ برتر والیبال بانوان ایران دست یافت
در دومین روز هفته نخست؛

پیکان به دومین پیروزی خود در لیگ برتر والیبال بانوان ایران دست یافت

به گزارش یاریزان؛ بیستمین دوره مسابقات والیبال بانوان قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران آغاز شد. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سایپا تهران، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل در گروه الف و تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در گروه ب دور مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند. در پایان دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند تا قهرمان مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا به عنوان نماینده ایران را به دست آورد.

دومین روز هفته نخست لیگ برتر بانوان در گروه ب با دیدار تیم‌های خجسته اسلامشهر و پیکان تهران آغاز شد و پیکانی‌ها به دومین برد خود در اکسب کردند.

دومین روز هفته نخست لیگ برتر بانوان در گروه ب امروز (شنبه) با دیدار تیم‌های خجسته اسلامشهر و پیکان تهران آغاز شد و پیکانی‌ها به دومین برد خود در این رقابت‌ها راه یافتند.

به گزارش یاریزان؛ بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران با حضور هشت تیم در دو گروه برگزار می‌شود.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر تیم‌های حاضر در گروه ب این رقابت‌ها هستند و مسابقات هفته نخست این گروه از روز پنج‌شنبه ششم آذر در اصفهان آغاز شده است و امروز (شنبه) با دو دیدار پیگیری خواهد شد.

تیم‌های خجسته اسلامشهر و پیکان تهران در نخستین مسابقه روز دوم هفته نخست لیگ برتر متمرکز والیبال بانوان در گروه ب از ساعت ۱۴به مصاف یکدیگر رفتند و پیکان با شکست حریف دومین برد خود در این مسابقات را ثبت کرد.

شاگردان میترا شعبانیان سرمربی تیم پیکان با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای (۲۵ بر ۱۷)، (۲۶ بر ۲۴) و (۲۵ بر ۱۶) خجسته اسلامشهر را شکست دادند تا با دو برد و شش امتیاز همچنان در صدر جدول باقی بمانند.

در این بازی که به مدت ۸۷ دقیقه کشید، نرگس افشین و نوشین حق‌شناس به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت کردند. اکرم ابن‌یمین و محبوبه زرنویس‌زاده هم نظارت فنی و داوری مسابقه را برعهده داشتند.

مهناز شاددل مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون والیبال که برای نظارت بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی دیدارهای روز دوم هفته نخست لیگ برتر بانوان در اصفهان به‌سر می‌برد، دیدار دو تیم خجسه اسلامشهر و پیکان تهران را از نزدیک در سالن ملت نظاره‌گر بود.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و ستارگان فارس از ساعت ۱۷ و در دومین مسابقه روز دوم گروه ب به مصاف یکدیگر می‌روند.

هفته اول دور مقدماتی لیگ برتر بانوان در گروه الف روزهای پنج‌شنبه، شنبه، دوشنبه ۲۹ آبان، اول و سوم آذرماه پیگیری و با صدرنشینی سایپا به پایان رسید. تیم‌های شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان هم به ترتیب در رده‌‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه