رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 فروردین 1401 - 21:51
  • کد خبر : ۱۲۱۳۷
  • چاپ خبر : پینگ پنگ باز کردستانی به اولین مرحله اردوی ملی پوشان جوان کشور دعوت شد

پینگ پنگ باز کردستانی به اولین مرحله اردوی ملی پوشان جوان کشور دعوت شد

فینال مرحله سوم پیکارهای تنیس روی میز انتخابی تیم ملی نوجوانان با حضور سامران کریمی نماینده شایسته کردستانی و بنیامین فرجی نماینده تهران در محل آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار شد. "سامران کریمی" پینگ پنگ باز خوش آتیه کردستانی در پایان این دیدار حساس موفق شد با نتیجه ۴ - ۳ از سد رقیبِ تهرانی خود عبور کرد و به عنوان سومین عضو پیراهن تیم ملی نوجوانان را بر تن کند. گفتنی است؛ نماینده کردستان در جدول حذفی سوم در ابتدا با نتیجه ۴ - 0 از سد امیر پارسا معصومی گذشت و در گام دوم در مصاف با امیر حسین کریمیان به برتری ۴ - 2 دست یافت و در نیمه نهایی ۴ - 0 از سد متین نجفی عبور کرد تا در فینال به مصاف فرجی برود و در این مرحله نیز با نتیجه 4 – 3 حریف قدرتمند خود را شکست داد تا با شایستگی هرچه تمامتر پیراهن تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان کشورمان را بر تن کند. میدیا لطف اله نسبی تحت عنوان کادر فنی و آریا امیری پینگ‌‌پنگ صاحب نام کردستانی از روز 11 تیرماه به اردوی تیم‌ملی تنیس روی میز بزرگسالان کشور به میزبانی تهران دعوت شدند. این اردو به مدت 10 روز در مرکز بین المللی آموزش و استعدادیابی شهید عضدی تهران برگزار می‌شود. همچنین جمیل لطف‌اله نسبی پپنگ‌باز باسابقه و کهن‌کار کردستانی و سرمربی حال حاضر تیم‌ملی ایران نیز برای برپایی اردوی تمرینی به کمپ سوئد و مجارستان اعزام شده است.

سامران کریمی پینگ پنگ باز کردستانی با دعوت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز جوانان به مرحله جدید تمرینات ملی پوشان دعوت شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سامران کریمی پینگ پنگ باز کردستانی با دعوت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز جوانان به مرحله جدید تمرینات ملی پوشان دعوت شد.

به گزارش یاریزان؛ اولین مرحله تمرینات تیم ملی تنیس روی میز رده سنی جوانان کشورمان از روز ۲۱ فروردین در مرکز استعدادیابی و آموزش شهید عضدی تهران برپا می شود و تا چهارم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 

------------------------------------

۱۰ ورزشکار به این مرحله از اردو فراخوانده شده اند که به مدت ۱۵ روز تمرینات آمادگی خود را زیر نظر “میعاد مکیف” سرمربی تیم ملی تنیس روی میز جوانان کشور برگزار خواهند کرد.

سامران کریمی پینگ پنگ باز کردستانی نیز با دعوت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز جوانان به این مرحله از تمرینات ملی پوشان دعوت شده است.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی