رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
  • کد خبر : ۹۷۵۹
  • چاپ خبر : پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد
پس از پرداخت بدهی،

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد

یکی از مسئولان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی در این باشگاه فعالیت می‌کرد و به شهرت عجیبی رسید، یک تخلف پیچیده انجام داده است.

باشگاه پرسپولیس با پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر امکان باز شدن پنجره بین المللی نقل و انتقالاتی را فراهم کرد.

باشگاه پرسپولیس با پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر امکان باز شدن پنجره بین المللی نقل و انتقالاتی را فراهم کرد.

به گزارش یاریزان و به نقل از ورزش سه، ساعتی پیش بدهی ۵۰۷ هزار و ۵۰۰ یورویی پرسپولیس به ماریو بودیمیر در حساب این بازیکن کروات نشست تا فیفا این پرونده پرماجرا را مختومه اعلام کند و حالا نزدیکان باشگاه پرسپولیس تائید کرده‌اند که پنجره بین المللی نقل و انتقالاتی این تیم باز شده است.

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس از زمان صدور حکم ماریو بودیمیر در دادگاه عالی ورزش بسته شده بود و همین موضوع نگرانی هایی را برای هواداران این تیم به وجود آورده بود اما حالا این مسئله حل شده و از این نظر مشکلی برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید نخواهد بود.

اما مسئله اصلی این است که پرسپولیس به خاطر شکایت چند بازیکن خود از سوی فدراسیون فوتبال با مشکل ثبت قرارداد مواجه شده و حالا پس از ماریو بودیمیر، باید مطالبات شایان مصلح، شاهین عباسیان، سوشا مکانی و ابوالفضل درویش وند را هم پرداخت کند.

همچنین آی تی سی خرید جدید پرسپولیس یعنی مهدی ترابی نیز صادر نشده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد اما به هر حال بحران ۵۰۰ هزار یورویی قرمزها با ماریو بودیمیر به سرانجام رسید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه