رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 14 اردیبهشت 1401 - 14:22
  • کد خبر : ۱۲۲۵۸
  • چاپ خبر : پلی‌آف لیگ برتر هندبال بانوان ایران / سنندجی هایی که چهره قهرمان را مشخص خواهند کرد

پلی‌آف لیگ برتر هندبال بانوان ایران / سنندجی هایی که چهره قهرمان را مشخص خواهند کرد

مسابقات لیگ دسته سوم هندبال مردان ایران را دارد از امروز هشتم اسفند و با شرکت هفت نماینده از استان های کورد نشین آغاز می‌شود.

تیم‌های هندبال سپاهان اصفهان، ملایر، تاسیسات دریایی تهران و شهید شاملی کازرون راهی مرحله پلی‌آف هفدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان ایران شدند.

در پایان مرحله گروهی اسامی تیم‌های راه یافته به مرحله پلی‌آف لیگ برتر هندبال بانوان ایران مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ تیم‌های هندبال سپاهان اصفهان، ملایر، تاسیسات دریایی تهران و شهید شاملی کازرون راهی مرحله پلی‌آف هفدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان ایران شدند.

در روز پایانی دور دوم مرحله برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان ایران تیم شهید شاملی کازرون با نتیجه ۲۴ بر ۲۳ مقابل کات شاهرود به پیروزی دست یافت و به مرحله پلی‌آف لیگ برتر هندبال بانوان ایران صعود کرد.

در دیگر بازی این مرحله فولاد سپاهان اصفهان موفق شد با نتیجه ۳۷ بر ۲۴ ملایر را از پیش رو بردارد و صدر جدول رده‌بندی را در پایان رقابت‌های مرحله گروهی لیگ برتر هندبال بانوان ایران از آن خود کند. ملایر نیز با وجود شکست جایگاه دوم خود را حفظ نمود و راهی مرحله پلی‌آف شد.

دیدار تیم‌های تاسیسات دریایی تهران و آتریسای تهران با نتیجه ۲۹ – ۲۱ به سود تاسیسات دریایی به پایان رسید. به این ترتیب تاسسیات دریایی تهران با قرار گرفتن در جایگاه سوم جدول رده‌بندی راهی مرحله پلی‌آف شد.

سنگ‌آهن بافق نیز با وجود پیروزی ۴۳ – ۳۷ مقابل یکتا افروز البرز از رسیدن به مرحله‌ پلی‌آف لیگ برتر بازماند.

در مرحله پلی‌آف لیگ برتر هندبال بانوان ایران تیم‌های سپاهان اصفهان و شهید شاملی کازرون با یکدیگر مصاف می‌کنند و تیم‌های ملایر و تاسیسات دریایی تهران با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

در پایان مسابقات مرحله گروهی لیگ برتر هندبال ایران سقوط دو تیم یکتا افروز البرز و آتریسای تهران قطعی شد.

 

برای تیم سپاهان اصفهان، مژگان قهرمانی، برای تیم ملایر، اسرا زندی و اسری فتاحی (مربی) و همچنین برای تیم شهید شاملی کازرون، سیران احمدی به میدان خواهند رفت تا سرنوشت قهرمانی را برای تیم های خود تعیین کنند.

 

جدول رده‌بندی لیگ برتر هندبال بانوان ایران در پایان مسابقات مرحله گروهی تا پیش از مرحله پلی‌آف لیگ برتر به شرح زیر است:

۱- سپاهان اصفهان ۲۴ امتیاز

۲- ملایر ۲۲ امتیاز

۳- تاسیسات دریایی ۱۹ امتیاز

۴- شهید شاملی کازرون ۱۹ امتیاز

۵- سنگ آهن بافق ۱۸ امتیاز

۶- کات شاهرود ۱۴ امتیاز

۷- یکتا افروز البرز ۷ امتیاز

۸- آتریسا تهران ۳ امتیاز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه