رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
  • کد خبر : ۹۲۵۲
  • چاپ خبر : پرسپولیس برای جذب مدافع کرمانشاهی از فدراسیون استعلام می گیرد
به دلیل وضعیت خاص؛

پرسپولیس برای جذب مدافع کرمانشاهی از فدراسیون استعلام می گیرد

ایمان سلیمی مدافع کرمانشاهی تیم فوتبال تراکتور تبریز تصمیم‌گیری در مورد سرنوشت نوزدهمین دوره لیگ برتر را پیچیده توصیف کرد.

قرمزهای پایتخت که این روزها حسابی با بحران مدافع میانی روبه رو هستند و به دنبال تقویت این تیم با جذب مدافع کرمانشاهی در نیم فصل هستند.

قرمزهای پایتخت که این روزها حسابی با بحران مدافع میانی روبه رو هستند و به دنبال تقویت این تیم با جذب مدافع کرمانشاهی در نیم فصل هستند.

به گزارش یاریزان و به نقل از فوتبالی، یکی از بازیکنانی که یحیی گل محمدی قصد داشت او را در ابتدای فصل و پنجره تابستانی به خدمت بگیرد ایمان سلیمی مدافع کرمانشاهی فصل گذشته باشگاه تراکتور بود که به دلیل وضعیت خاص قرار داد این بازیکن و بندی که در آن وجود داشت موفق به جذب این بازیکن نشدند. اما حالا با توجه به شرایط جدید این بازیکن گفته می شود مسئولان باشگاه پرسپولیس دوباره باب مذاکره را با این بازیکن و مدیربرنامه هایش باز کرده اند تا در صورت نبود مشکلات قانونی در سد راه پیوستن این بازیکن به جمع قرمزها، سلیمی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شود.

سلیمی که بعد از جدایی از تراکتور و پرداخت مبلغ مربوط به بند فسخ قراردادش، با شکایتی از سوی این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون مواجه شده بود. با این حال کمیته تعیین وضعیت رای به عدم مشکل این فسخ داده بود که البته این فرصت را به باشگاه تراکتور داده‌اند که مستندات و اعتراض خود را اعلام کنند. با این حال این مدافع بلندقامت که در مرحله آماده‌سازی در تمرینات اختصاصی قرار دارد، بار دیگر با پیشنهاد پرسپولیس برای مذاکره و انتقال به این باشگاه در نقل و انتقالات نیم فصل قرار گرفته است.

با توجه به اینکه فسخ سلیمی با تراکتور به مقصد تیم خارجی بوده است و این در حالی بوده که به دلیل مشکلات شکل گرفته او نیم فصل دور از شرایط بازی بوده و نتوانسته اقدام نهایی برای این انتقال را صورت دهد، بر این اساس در صورتی که پرسپولیس همچنان به شکل جدی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن باشند، باید از فدراسیون استعلام لازم را دریافت کنند و در صورتی که منعی برای این انتقال وجود نداشته باشد، گفته می شود این مدافع به پرسپولیس خواهد رفت.

سلیمی پیش از این و در دوران حضور برانکو ایوانکوویچ گزینه حضور در جمع قرمزها بود که این بازیکن به جای پرسپولیس به تراکتور رفت و حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این بار سلیمی می تواند پیراهن قرمز پرسپولیس را به تن کند یا خیر.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه