رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
  • کد خبر : ۸۹۱۵
  • چاپ خبر : پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان ایران / سایپا و ششمین پیروزی متوالی
در گروه الف؛

پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان ایران / سایپا و ششمین پیروزی متوالی

هفته نخست لیگ برتر والیبال متمرکز بانوان با صدرنشینی سایپا تهران در گروه الف به پایان رسید.

تیم والیبال بانوان سایپا در پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال متمرکز بانوان به ششمین برد متوالی خود در گروه الف این رقابت‌ها دست یافت.

تیم والیبال بانوان سایپا در پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال متمرکز بانوان به ششمین برد متوالی خود در گروه الف این رقابت‌ها دست یافت.

به گزارش یاریزان؛ مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران «جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» در گروه الف امشب (دوشنبه) شب با دیدار دو تیم سایپا تهران و شهرداری قزوین به پایان رسید.

شاگردان مریم هاشمی سرمربی تیم سایپا در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر مقابل شهرداری قزوین به پیروزی رسیدند تا بدون شکست دور مقدماتی را به پایان برسانند.

ششمین برد سایپا با امتیاز‌های (۲۵ بر ۱۶)، (۲۵ بر ۱۹) و (۲۵ بر ۱۴) به دست آمد و نارنجی‌پوشان با کسب ۳ امتیاز این بازی، جمع امتیازهای خود را به عدد ۱۸ رساندند.

این مسابقه در مدت زمان ۸۴ دقیقه انجام شد و نرگس افشین، فاطمه اکبری، فاطمه زندی و مهین مومن به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر داوری و ناظر فنی، تیم قضاوت و نظارت این دیدار را برعهده داشتند.

در پایان هفته دوم در گروه الف، تیم سایپا (۶ برد)، شهرداری قزوین (۴ برد) و اکسون (۲ برد) به ترتیب با کسب ۱۸، ۱۱ و ۷ امتیاز در رتبه‌های اول، دوم و سوم ایستادند. سروقامتان بابل در مرحله مقدماتی موفق به کسب برد و امتیاز نشد تا در رده چهارم جدول گروه الف قرار گیرد.

هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ برتر متمرکز بانوان درحالی به میزبانی قزوین برگزار شد که مهناز شاددل مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون والیبال، با حضور در سالن شهید بابایی قزوین، از نزدیک دیدارهای آخرین روز هفته دوم را زیر نظر گرفت.

در مرحله نهایی لیگ برتر بانوان، چهار تیم برتر مرحله مقدماتی (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند. تا کنون حضور تیم‌های سایپا تهران و شهرداری قزوین در گروه چهار تیم برتر مسابقات مسجل شده است و تیم‌های اول و دوم گروه ب نیز در پایان مرحله مقدماتی در جمع این گروه قرار خواهند گرفت.

همچنین چهار تیم (تیم‌های سوم و چهارم هر گروه مقدماتی) در مرحله نهایی برای رتبه‌های پنجم تا هشتم با هم مسابقه می‌دهند که تیم‌های اکسون و سروقامتان بابل به این مرحله راه‌یافتند و با دو تیم دیگر از گروه ب مسابقه خواهند داد.

هفته دوم لیگ برتر متمرکز بانوان در گروه ب از ۲۵ آذرماه با ورود تیم‌ها به تهران آغاز می‌شود و پیکان تهران، ذوب‌آهن اصفهان، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس، ۴ تیم حاضر در این گروه در روز‌های ۲۷ و ۲۹ آذر و یکم دی ماه، در سالن فدراسیون والیبال به مصاف یکدیگر می‌روند.

برنامه کامل هفته دوم گروه ب لیگ برتر والیبال بانوان نیز بدین شرح است:

پنج‌شنبه ۲۷ آذرماه
ساعت ۱۴: ذوب ‌آهن اصفهان – خجسته اسلامشهر
ساعت ۱۷: پیکان تهران – ستارگان فارس

شنبه ۲۹ آذرماه
ساعت ۱۴: ذوب آهن اصفهان – ستارگان فارس
ساعت ۱۷: خجسته اسلامشهر – پیکان تهران

دوشنبه‌ یکم دی‌ماه
ساعت ۱۴: ستارگان فارس – خجسته اسلامشهر
ساعت ۱۷: ذوب آهن اصفهان – پیکان تهران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه