رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۲
  • کد خبر : ۱۰۲۴۶
  • چاپ خبر : پایان روز نخست رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران
با درخشش ورزشکارن کردستانی و ایلامی؛

پایان روز نخست رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران

مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ مردان درقایقی پیش به میزبانی مجموعه آفتاب انقلاب تهران پایان یافت.

روز نخست رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران گرامیداشت زنده یاد ابراهیم نوح‌نژاد به میزبانی اراک به پایان رسید.

روز نخست رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران گرامیداشت زنده یاد ابراهیم نوح‌نژاد به میزبانی اراک به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران در دو بخش آقایان و بانوان با اخذ مجوز لازم از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به میزبانی ورزشگاه ۱۵هزار نفری امام خمینی (ره) شهر اراک در استان مرکزی در روز نخست پایان یافت.

این مسابقات که ۱۰۰ امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو را با خود به همراه دارد طی روز های ۱و۲ خرداد ماه جاری در بخش آقایان و همچنین روز های ۴و ۵ همین ماه در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

 

نتایج روز نخست رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران به شرح زیر است:

 

۲۰ کیلومتر پیاده‌روی

۱. حمیدرضا زورآوند- همدان – ۱:۳۴.۰۸ ساعت
۲. آرمین شاه‌ملکی- همدان – ۱:۳۷.۰۹ ساعت
۳. امیرحسین اسدی منش- مرکزی- ۱:۳۷.۵۰ ساعت
۴. محمد حسن الست- اراک- ۱:۵۶.۱۸ ساعت
۵. امیر زارعیان- قزوین- ۲:۱۰.۱۸ ساعت

 

۱۰۰ متر

۱. میثم رشیدی- کردستان – ۱۰.۵۶ ثانیه
۲. سید مهران حسینی- مازندران- ۱۰.۵۹ ثانیه
۳. علی قاسم بابایی- قم – ۱۰.۶۰ ثانیه
۴. رضا قاسمی- اصفهان- ۱۰.۷۰ ثانیه
۵. احمد مهردادیان- خراسان رضوی- ۱۰.۷۸ ثانیه
۶. مسعود باقری راد- کرمانشاه- ۱۰.۷۹ ثانیه
۷. مهدی رضایی- قم- ۱۰.۸۵ ثانیه

 

۱۱۰ متر با مانع

۱. مسعود کامران – اصفهان – ۱۴.۲۵ ثانیه
۲. میلاد سیار – کردستان – ۱۴.۳۱ ثانیه
۳. علی سلامتیان- قم- ۱۴.۳۸ ثانیه
۴. رضا بحرینی- اصفهان- ۱۴.۴۱ ثانیه
۵. محمد حسین رفیعی- تهران- ۱۴.۹۰ ثانیه
۶. پیمان باباخانی- کردستان- ۱۵.۰۶ ثانیه
۷. علی کشاورز- قم -۱۵.۲۲ ثانیه
۸. امین جلوایی- خوزستان- ۱۵.۶۶ ثانیه

 

پرتاب نیزه

۱. علی فتحی گنجی- لرستان – ۷۲.۵۶ متر
۲. یونس یوسفوند- البرز – ۶۸.۹۷ متر
۳. علی رمضانی- اصفهان- ۶۸.۳۲ متر
۴. مصطفی نیک‌خواه- کهگیلویه و بویر احمد- ۶۲.۹۱ متر
۵. مهدی عنایتی- ایلام- ۵۶.۸۰ متر
۶. سجاد افشون- کهگیلویه و بویراحمد- ۵۶.۲۵ متر
۷. محمد اسماعیل زمانی- بوشهر – ۵۳.۵۵ متر
۸. امیر محمدپاشاپور- ناشنوایان- ۴۵.۱۰ متر

 

پرش سه گام

۱. حمیدرضا کیا- گلستان- ۱۶.۴۴ متر
۲. علی عقیلی- گلستان – ۱۵.۹۶ متر
۳. وحیدصدیق- مازندران- ۱۵.۶۱ متر
۴. مجتبی زاهدی- خراسان‌رضوی- ۱۵.۵۲ متر
۵. سید هادی مداحی- قزوین- ۱۵.۵۰ متر
۶. امیرجعفر احمدی- هرمزگان- ۱۳.۵۳ متر

 

۴۰۰ متر

۱. سجاد هاشمی آهنگری- آذربایجان شرقی – ۴۵.۶۵ ثانیه
۲. میلاد ناصح جهانی- آذربایجان شرقی – ۴۶.۸۷ ثانیه
۳. میلاد سروندی – لرستان – ۴۸.۱۹ ثانیه
۴. محمدرضا بیگی- فارس- ۴۸.۴۳ ثانیه
۵. محمود نادری- چهارمحال و بختیاری- ۴۹.۴۲ ثانیه
۶. رضا سیاحی- خوزستان- ۴۹.۷۴ ثانیه
۷. علیرضا جهشاهی- ایلام- ۴۹.۹۹ ثانیه
۸. حسن داوری هرمزگان- ۵۰.۸۶ ثانیه

 

پرتاب دیسک

۱. حسین رسولی- مرکزی- ۵۷.۱۷ متر
۲. صادق صمیمی- چهارمحال و بختیاری – ۵۶.۳۱ متر
۳. سجاد پیرآیقرچمن- ناشنوایان- ۵۱.۶۴ متر
۴. علی شیریان- چهارمحال و بختیاری- ۵۱.۳۱ متر
۵. مهدی قرائی- کرمان- ۳۸.۷۰ متر

 

پرش با نیزه

۱. حسین فلاح- تهران – ۴.۹۰ متر
۲. امیرارشیا مصدقی- تهران- ۴.۸۰ متر

 

۵۰۰۰ متر

۱. جلیل ناصری- ایلام – ۱۵:۳۶.۵۵ دقیقه
۲. خلیل ناصری- ایلام – ۱۵:۳۸.۵۳ دقیقه
۳. امیرحسین صفری- خراسان رضوی- ۱۵:۴۰.۱۱ دقیقه
۴. حسن صالحی امین- همدان- ۱۵:۴۳.۱۵ دقیقه
۵. امیررضاثمودی- آذربایجان شرقی- ۱۵:۴۴.۱۵ دقیقه
۶.حسین نوری- کهگیلویه و بویراحمد- ۱۵:۵۰.۷۶ دقیقه
۷. علی اکبر بذری- خراسان شمالی- ۱۶:۰۱.۷۹ دقیقه
۸. مهران سرفراز- ناشنوایان- ۱۶:۴۱.۴۲ دقیقه

 

۱۵۰۰ متر

۱. امیدامیریان – سیستان‌و‌بلوچستان – ۳:۵۴.۶۶ دقیقه
۲. سید امیرزمانپور- همدان – ۳:۵۴.۸۱ دقیقه
۳. علی عالمی- همدان- ۳:۵۹.۵۱ دقیقه
۴. عطا اسدی – آذربایجان شرقی- ۴:۰۰.۱۲ دقیقه
۵. امیر آذریان- کهگیلویه و بویراحمد- ۴:۰۲.۲۳ دقیقه
۶. بهزاد مصطفوی- اصفهان- ۴.۰۴.۶۰ دقیقه
۷. امیرحسین کیوان لو- مرکزی- ۴:۰۸.۵۲دقیقه
۸. محمد عباس رضایی- چهارمحال و‌بختیاری- ۴:۱۰.۶۳ دقیقه

 

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

۱. اصفهان – ۴۰.۹۶ ثانیه
۲. قم – ۴۱.۸۳ ثانیه
۳. کردستان – ۴۳.۰۷ ثانیه

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه