رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
  • کد خبر : ۱۰۲۵۷
  • چاپ خبر : وچان کردستان در جایگاه دوم لیگ دسته یک فوتسال ایران ایستاد
در پایان دور رفت؛

وچان کردستان در جایگاه دوم لیگ دسته یک فوتسال ایران ایستاد

در گزارشی اختصاصی عملکرد تیم وچان کردستان در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال بانوان ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تیم فوتسال وچان کردستان در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک بانوان ایران که به میزبانی مریوان برگزار شد جایگاه دوم جدول رده بندی گروه هشتم را کسب کرد.

تیم فوتسال وچان کردستان در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک بانوان ایران که به میزبانی مریوان برگزار شد جایگاه دوم جدول رده بندی گروه هشتم را کسب کرد.

به گزارش یاریزان؛ دور گروهی رقابت های فوتسال لیگ دسته یکم بانوان کشور با شرکت ۳۵ تیم در هشت گروه ۴ و ۵ تیمی از پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت آغاز شد و در پایان این دور از مسابقات از هر گروه یک تیم به دور نهایی صعود می کند و از بین هشت تیم صعود کننده پس از رقابت در دور نهایی ۲ تیم جواز حضور در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را خواهند گرفت.

دور رفت رقابت های گروه هشتم این مسابقات با حضور تیم های مشتقین ایرانیان، سرخپوشان زنجان، فوتسال بانوان پارسیان، پارسا رشت و وچان کردستان به میزبانی شهرستان مریوان در استان کردستان برگزار شد.

در پایان مسابقات گروه هشتم تیم فوتسال وچان کردستان به عنوان یکی از نمایندگان استان در این رقابت ها با ۲ پیروزی و یک شکست و کسب شش امتیاز در جایگاه دوم لیگ دسته یک فوتسال ایران قرار گرفت و باید در دور برگشت نیز به مصاف حریفان خود برود.

همچنین تیم فوتسال بانوان یاران سهرابی دیواندره به عنوان دومین نماینده استان کردستان در گروه چهارم لیگ دسته یکم با تیم های مبل کریمی البرز، صدرا نکا مازندران، فدک تبریز، فجر کنگان هم گروه است و در بازی های دور رفت که به میزبانی کرج برگزار شد با کسب سه پیروزی و یک شکست و عنوان دوم جدول رده بندی به کار خود پایان داد و در دور برگشت این رقابت ها نیز که از ۳۰ اردیبهشت ماه به میزبانی کرج برگزار می شود، به مصاف حریفان خود رفته است و تا پایان روز دوم تیم های صدرا نکا مازندران و فدک تبریز را با نتایج پرگل ۹ – ۴ و ۱۱ – ۲ شکست داده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه