رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
  • کد خبر : ۱۱۳۸۷
  • چاپ خبر : وزیر پیشنهادی میتواند بهترین سکاندار ورزش و جوانان باشد
جمشید خیرآبادی:

وزیر پیشنهادی میتواند بهترین سکاندار ورزش و جوانان باشد

ه گزارش یاریزان؛ جمشید خیرآبادی رئیس هیئت کشتی استان کردستان با بیان این مطلب افزود: ابتدا از فدراسیون کشتی تشکر می کنم که به هیئت کشتی استان کردستان اعتماد کرد و میزبانی دو رقابت مهم انتخابی را به ما داد. وی ادامه داد: البته هدف اصلی ما کمک به برنامه های کشتی کشور و فدراسیون کشتی بود و اگر بازهم فدراسیون به ما اعتماد کند، حتما در خدمت کشتی کشور خواهیم بود. خیرآبادی تصریح کرد: دو رقابت سنگین را به فاصله ی دو روز برگزار کردیم و سعی کردیم که بعنوان میزبان در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان، پروتکل های بهداشتی به صورت کامل اجرا شود.

مربی کردستانی اسبق تیم ملی کشتی امید کشور و مربی بین الملی کشتی اظهار داشت: دکتر سجادی میتواند بهترین سکان دار وزارت ورزش و جوانان باشد و با درایت و همفکری با صاحب نظران مشکلات حوزه ورزش را حل کند.

مربی کردستانی اسبق تیم ملی کشتی امید کشور و مربی بین الملی کشتی اظهار داشت: دکتر سجادی میتواند بعنوان وزیر پیشنهادی بهترین سکان دار وزارت ورزش و جوانان باشد و با درایت و همفکری با صاحب نظران مشکلات حوزه ورزش را حل کند.

به گزارش یاریزان؛ جمشید خیرآبادی در خصوص پیشنهاد دکتر سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان، گفت: دکتر حمید سجادی یکی از بهترین و کارآمدترین مدیران موفق است و به راحتی میتواند تصدی گری وزارت ورزش و جوانان را به دست بگیرد.

سرمربی بین الملی کشتی در ادامه گفت: یکی از مطالبات دیرینه ورزشکاران و مربیان انتخاب یک متخصص ورزشی همانند دکتر سجادی است که سکانداری این وزارتخانه را بدست گیرد تا با تامل و برطرف کردن حل مشکلات ضعف های این حوزه را برطرف کند.

جمشید خیرآبادی اظهار داشت: انتظار جامعه ورزشی کشور از نمایندگان مجلس این است که با حمایت از دکتر سجادی از توسعه ورزش کشور حمایت کنند.

وی افزود: دکتر سجادی از متخصصان حوزه فرهنگ و ورزش است که روحیه ورزشکاران و مربیان و جوانان را به خوبی می شناسد و میتواند با نهادینه کردن ورزش در بین جوامع از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.

این مربی بین المللی در پایان گفت: امیدواریم نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با رای موافق به دکتر سجادی حوزه ورزش جوانان را حمایت کنند و با قانون گذاری ردیف بودجه مناسب برای این وزارتخانه، بخش ورزش و حوزه جوانان را پویاتر از گذشته کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه