رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
  • کد خبر : ۱۱۱۱۰
  • چاپ خبر : وزن‎ کشی مسابقات WWF برگزار شد/ جنگجویان ووشو حریفان خود را شناختند
در چهار دسته مختلف؛

وزن‎ کشی مسابقات WWF برگزار شد/ جنگجویان ووشو حریفان خود را شناختند

به گزارش یاریزان؛ اسامی نفرات دعوت شده به رقابت‌های دسته برتر ووشو (Top Division) براساس عملکرد فنی در چندسال اخیر در مسابقات برون مرزی و داخلی و با توجه به محدودیت‌های وزنی و شرایط آمادگی ورزشکاران اعلام شد. رقابت‌های «مبارزه جنگجویان ووشو» دسته برتر (Top Division) در سال جاری طی روزهای ۲۸ و ۲۹ تیر ماه برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها برای نخستین بار در راستای توسعه این رشته ورزشی برگزار خواهد شد. بر اساس اعلام کمیته برگزاری، محل و نحوه برگزاری این رویداد به شکل ویژه‎‎‌ای است که برای علاقمندان به ووشو و ورزش‎‌های رزمی جالب توجه خواهد بود. اسامی اسامی ووشوکاران دعوت شدنه برای حضور در این رویداد به شرح زیر است:

وزن‎ کشی و قرعه‎‌کشی مسابقات مبارزه جنگجویان WWF در چهار دسته مختلف و در آکادمی ملی ووشو برگزار شد.

وزن‎ کشی و قرعه‎‌کشی مسابقات مبارزه جنگجویان WWF در چهار دسته مختلف و در آکادمی ملی ووشو برگزار شد.

به گزارش یاریزان و باعلام فدراسیون ووشو، مراسم وزن‎ کشی و قرعه‌کشی اوزان ۶۰، ۷۰، ۸۰ و ۹۰ کیلوگرم رقابت‌های WWF یا همان مبارزه جنگجویان ووشو بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در آکادمی ملی ووشو برگزار شد.

برگزاری مراسم وزن‎ کشی و قرعه‌کشی اوزان مختلف در حالی بود که از ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات روز گذشته تست PCR گرفته شد که نتیجه تست آنها منفی بود و همه نفرات در قرعه‌کشی حضور داشتند.

البته تست اولیه کرونای محسن محمدسیفی، سرگروه وزن -۷۰ و قهرمان ملی ووشو مثبت اعلام شد و او شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست داد.

مسابقات WWF یا همان مبارزه جنگجویان ووشو از ساعت ۱۸ فردا (دوشنبه) بر روی پل طبیعت تهران آغاز خواهد شد و رقابت های فینال روز سه شنبه از ساعت ۲۰ پیگیری خواهد شد.

این رقابت‌ها برای نخستین بار در راستای توسعه این رشته ورزشی برگزار خواهد شد.

قرعه‌کشی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

 

دسته ۶۰ کیلوگرم:
عیسی آرسیون – امیرنجفی پور
نجم الدین علی مرادی – امیرحسین نوری
مهزیار محمدنژاد – علی ظفری
سعید جاوید – مهدی اکبری

 

دسته ۷۰ کیلوگرم:
فرود ظفری – حمیدرضا شهابی
جعفر شیرزاد – پویا سلیمان زاده
حمیدرضا سهندی – آرمین افزار
سید مهدی رضوی (استراحت)

 

دسته ۸۰ کیلوگرم:
محمد گرشاسبی – عرفان بویری
یزدان کرمی نژاد – امید زارع رفیع
محمد یزدان پناه – ابراهیم اصلانی
علی خورشیدی – فردین ناجی

 

دسته ۹۰ کیلوگرم:
حسن قاسمی – اشکان دلفانی
سجاد پورجهانی – حمیدرضا جعفری
پدارم محمد عظیمی – امیر سعیدی کیا
محمد حسنوند – امیرفضلی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه