رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
  • کد خبر : ۹۴۶۰
  • چاپ خبر : ورزش ایلام روی ریل توسعه / ۱۰ طرح ورزشی در استان افتتاح می شود
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام:

ورزش ایلام روی ریل توسعه / ۱۰ طرح ورزشی در استان افتتاح می شود

علی شائی مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان ایلام گفت: این تعطیلی شامل بخش اداری و سازمانی نیست؛ و بخش اداری این اداره کل روال عادی به فعالیت اداری و سازمانی خود ادامه می دهد.

مظفر علی شایی مدیرکل ورزش و جوانان ایلام از افتتاح ۱۰ طرح ورزشی همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

مظفر علی شایی مدیرکل ورزش و جوانان ایلام از افتتاح ۱۰ طرح ورزشی همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ مظفر علی شایی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در ارتباط تصویری با بخش خبری ساعت ۲۳ شب گذشته صداوسیمای مرکز ایلام با اشاره به مقایسه ورزش قبل و بعد انقلاب در استان ایلام گفت: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی سرانه فضا‌های ورزشی در ایلام به ازای هر نفر ۷ صدم متر مربع بود که این سرانه اکنون به ۹۰ سانتی متر مربع به ازای هر نفر افزایش یافته است.

وی به تعداد ورزشکاران مدال آور این استان در رقابت های ملی و جهانی نیز اشاره کرد و افزود: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ورزشکاران این استان تنها ۹ مدال کشوری کسب کرده بودند که اکنون و با توجه دولت و حاکمیت به ورزش و توسعه متوازن آن در همه مناطق کشور ، تعداد مدال آوران استان در مسابقات ملی، بین المللی و جهانی به یکصدو ۶۶ مدال در سال افزایش یافته است.

علی شایی تاکید کرد: در حال حاضر این استان، ۲ ورزشکار راه یافته به المپیک توکیو ۲۰۲۱ دارد.

وی با بیان اینکه ورزش استان روی ریل توسعه قرار دارد ، اظهار کرد : بیش از ۱۰ طرح ورزشی همزمان با دهه مبارک فجر در استان افتتاح خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه